Pekelné stínání hlav? Sanikidze má ostrý vzkaz! Keita pohotově reaguje

Sanikidze Keita

Zdá se, že nás na konci července čeká opravdu hodně výživné menu. Organizace OKTAGON MMA totiž potvrdila, že dostaneme rovnou hned dvě Štvanice, které už se pomalu začínají plnit hodně zajímavý jmény i zápasy. Dnes jsme se například dočkali potvrzení bitvy Sanikidze vs Keita, která slibuje hodně atraktivní podívanou. Oba borci se totiž nemají vůbec v lásce, což dokazují i jejich poslední vzkazy.

Kincl nebo Végh? Karlos Vémola přiznává, která prohra ho mrzí víc

„Je to tady, dámy a pánové. Smlouva je podepsaná a já jsem připravený mu setnout hlavu. Vidíme se v oktagonu. Vítej v pekle!“ poslal Mate Sanikidze svému soupeři jasný vzkaz. „Je čas dokončit nedokončenou práci! Největší týden v roce, největší zápas v Evropě. Jsem hrdý, že mohu vévodit akci na tak legendárním místě! Uvidíme se všichni na Štvanici! P.S. Zdá se, že někteří z vás ještě nepochopili, co umím, tak uvidíte.“

Souboj Sanikidze vs Keita jsme měli původně dostat už v Bratislavě, ale šampion se bohužel zranil, takže zaskakoval Tichota, který předvedl srdnatý výkon, ale na Pantera zkrátka nestačil. Keita se tak stal druhým OKTAGON double šampionem a nyní má v plánu svůj prozatímní titul proměnit na právoplatný.

„Dámy a pánové, už je to tu zase! 29. července se odehraje zápas, který se měl odehrát minulý měsíc. Je to zápas, který chce vidět každý! Na konci července se v Praze utkám se Sanikidzem o titul v pérové váze! Nenechte si to ujít, pojďme na,“ poslal Keita fanouškům jasný vzkaz a na svém story stručně reagoval na Sanikidzeho zprávu,  „Chceš mi setnout hlavu? Možná bys měl míň kecat a víc zápasit.“
  

Doufejme tedy, že tentokrát souboj nic nepřekazí, protože bitva šampionů slibuje skutečně hodně zajímavou podívanou. Pro oba borce to bude nejspíš nejtěžší zápas dosavadní kariéry, tak uvidíme, kdo z něj nakonec bude odcházet jako vítěz.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Siwiec vs Hathaway 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Pirát vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *