Paul podepsal PFL a hned má výzvu pro Diaze! Hlásí se mu však jiný soupeř

Paul Diaz

Jake Paul už nějakou dobu avizoval, že by se rád přesunul do MMA světa, čemuž asi nikdo moc nevěřil, ale včera se plány staly realitou. Organizace PFL totiž oznámila, že s Paulem podepsala několika-zápasovou smlouvu právě v rámci MMA. Paul by měl bojovat v nové speciální divizi Super Fight, jejíž výhodou je to, že by až 50 % ze zisků mělo jít právě bojovníkům, což ve světě bojových sportů není vůbec běžné. Paul samozřejmě v návaznosti na podpis smlouvy pohotově poslal zajímavou výzvu.

Karlos Vémola zesměšňuje rivala Végha a posílá mu jasný vzkaz

„Je to tak, vidíte dobře! Oficiálně jsem jako MMA bojovník podepsal smlouvu s nejrychleji rostoucí sportovní organizací na světě. Podepsal jsem s PFL!“ potvrdila organizace PFL na svém IG profilu, že její novou akvizicí je právě Jake Paul.

PFL, které je známé hlavně svými milionovými pyramidami, tak získává obrovskou posilu. Kvalitativně samozřejmě nemůžeme čekat žádné zázraky, ale je jasné, že Jake k celé organizaci přitáhne hodně pozornosti. Obzvlášť, když bude vyzývat Diaze.

„Podepsal jsem s PFL! Nathane, kde jsi?“ vzkázal například Paul na svých sociálních sítích. „Jsem tomuhle všemu tak oddaný, že jsem Diazovi nabídl speciální nabídku na dva zápasy. Nejdříve se utkáme v boxu. Pak za šest měsíců dojde i na MMA zápas v rámci PFL. Pokud tohle neukazuje, jak velké mám koule, tak už asi nevím.“
O možném boxerském souboji Paul vs Diaz se hodně mluvilo v návaznosti na Diazův konec v UFC. Nyní případný souboj dostal nový náboj. Pokud by vše klaplo, tak bychom se totiž dočkali hned dvou zajímavých soubojů. Dle sázkových kanceláří je favoritem boxerského souboje Paul a MMA souboje samozřejmě Diaz.

Diaze však rozhodně nelze podceňovat ani v postoji, naopak. Nate je totiž známý svým na tlaku a pohybu dopředu založeným stylem, který už udělal problémy nejednomu bojovníkovi. Však si stačí vzpomenout na Conora a nebo Edwardse, který na konci zápasu tvrdě inkasoval a málem bylo zle.

Uvidíme tedy, jak se nakonec situace vyvine, protože Diaz je po konci v UFC volným hráčem, takže má jistě na stole podobných nabídek celou řadu.

Pokud by to neklaplo s Diazem, tak se Paulovi nabízí jiný UFC veterán. „Vítám tě v PFL. Pokud Nate nebude k dispozici, tak tě moc rád uvítám ve světě MMA,“ vzkázal totiž Anthony Pettis, který už v PFL nějakou dobu působí.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *