Paul a Poirier rýpou do Conora a dělají dobrý skutek

Paul a Poirier rýpou do Conora a dělají dobrý skutek

Jake Paul se už před soubojem Poirier vs McGregor 3, který vévodil turnaji UFC 264, pochlubil novým šperkem, který si nechal vyrobit na zakázku. Šlo o přívěsek ležícího Conora McGregora, kterým dal Paul vzpomenout na Conorovu lednovou prohru. Celý šperk má prý hodnotu více než 100 000 dolarů, tedy přes dva miliony korun. Kontroverzní YouTuber a teď už i boxer si ho však nenechá pro sebe, ale rozhodl se, že ho pošle za odměnu Dustinovi, který s ním nebude rýpat do rivala, ale místo toho udělá chvályhodný dobrý skutek.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/16/nezustalo-jen-u-slov-conor-nabidl-dukazy/

“Milý Dustine, gratuluji ti k zaslouženému vítězství. Moc se mi líbí, co všechno děláte se svou nadací Good Fight Foundation. Tenhle šperk si zasloužíš mnohem více, než já. Dobro vždy zvítězí nad zlem. Pokračuj ve skvělé práci a dál vyhrávej. Jo a pozdravuj manželku Jolie a vzkaž jí, že je hustá,” poslal Jake Paul Dustinovi balíček.

Dustin už se nechal s předstihem slyšet, že si šperk nenechá, ale místo toho jej dá do dražby, jejíž výtěžek půjde klasicky na dobrou věc. S ohledem na celý příběh se navíc dá očekávat, že se šperk prodá za více než původních 100 000 dolarů. Tím však Dustin ani zdaleka nekončí. Svou výbavu, se kterou nastupoval do souboje, jako je tričko, trenýrky a podobně, rovněž umístil na eBay, kde si mohou zájemci kousky vydražit. I tyto prostředky pak půjdou na dobrou věc.

Je skvělé vidět, jak Dustin Poirier využívá svou skvělou kariéru k tomu, aby zajistil rodinu, ale i celou komunitu, ve které žije.

Nyní už je navíc jasné, že jeho dalším zápasem bude souboj o titul s Charlesem Oliveirou, na který by mělo dojít někdy na konci tohoto roku. Následně by se mohl utkat s Conorem, ale to zatím není jisté a uvidí se, jak se vše vyvine.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *