Patrik Kincl popisuje, jak Vémola kličkuje a uniká

Patrik Kincl
V návaznosti na to, že se stal Patrik Kincl šampionem střední váhy, které před ním vládl Pirát a také Vémola, se samozřejmě mluvilo o možné odvetě Kincl vs Vémola 2, která by byla hodně zajímavá. Terminátor se však hned po poslední Kinclově výhře nechal slyšet, že první je na řadě Pirát, se kterým by se Karlos rád utkal na Štvanici. To časově sedělo, protože by si tak Vémola dal na konci května box s Marpem a poté v červenci duel s Pirátem. Plán se vak zásadně změnil. Vémola totiž nastoupí už na začátku června na turnaji OKTAGON 33 v německém Frankfurtu, kde by se rád utkal s Xavierem.
Ondřej Novotný přiznal chybu a vyšel vstříc fanouškům

“Je to zvláštní, měl to být Pirát, už to bylo dohodnutý, teď si zase vybírá někoho jinýho. Nerozumím tomu. Jasný, chápu, že nechce po O2 areně takhle dvakrát shazovat, ale nikdo ho nenutí, aby zápasil tak brzo, čtrnáct dnů po sobě. Klasická kličkovaná. Chápu ten box s Marpem, že je to na rozboxování, dostat se zpátky do toho. Ale chce titul, je to přece ‚velkej šampion‘, tak může jít hned o pás. Já ho nenechám čekat ve frontě,” nechal se Patrik Kincl slyšet pro iSport.cz.

Fanoušci hned začali narážet na to, že dokud byl v polo-těžké váze Viktor Pešta, tak o ní Vémola neměl zájem, ale po jeho odchodu se do ní znovu vrací, což vidí Kincl jako jeden z hlavních důvodů přestupu, “Šlo celkem o šach mat, Viktor Pešta byl šampion v devadesát trojce, se kterým Karel nechtěl jít už dlouhodobě, já jsem ve střední, neměl kam uhnout. Najednou je tu zase úniková cesta do polotěžké.”
Karlos Vémola naposledy zápasil minulý březen, kdy si velice rychle poradil s Ďatelinkou. Nyní má před sebou 2 zápasy, které přijdou v rozmezí 14 dnů, takže je otázkou, kdy Terminátor následně naskočí znovu do boje. S ohledem na jeho workoholismus je však klidně možné, že duel s Pirátem na Štvanici dopadne a na konci roku pak třeba přijde odveta s Kinclem. Hodně asi bude záležet na tom, jak to bude se zraněnou rukou, která Vémolu na hodně dlouho vyřadila z provozu.

Zdroj: iSport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA


2 komentáře na “Patrik Kincl popisuje, jak Vémola kličkuje a uniká”

  1. Pingback: Výplaty: UFC Columbus - Blaydes vs Daukaus | MMA Shorties

  2. Pingback: BREAKDOWN 45 – OKTAGON Prime, David Dvořák v UFC, ONE X, News

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *