Patrik Kincl popisuje, jak před odvetou s Vémolou kompletně změnil nastavení

Kincl

Už tuto sobotu nás na turnaji OKTAGON 43 čeká odveta Kincl vs Vémola 2, o které se na domácí scéně mluví už téměř 5 let. Půjde totiž o vyvrcholení jedné velké rivality, která se asi na domácí scéně jen tak opakovat nebude. To, o jak důležitý a obrovský zápas jde, dokazuje i nové nastavení, se kterým jde šampion Kincl do souboje.

Patrik Kincl se zraněním ruky blafuje? Tak se podívejte, jak vypadala

„Před tímhle zápasem mám hodně jinak nastavenou hlavu. Vždy jsem už odpočítával hodiny do váhy a, byť jsem nyní stažený, tak mě opravdu zajímá čistě jen ten zápas. Je to zajímavé. Možná každý zápas začnu brát takhle osobně. Do toho závěru je to opravdu dobrá motivace. 

Někdy jsem míval i to, když ta příprava byla dlouhá a štvalo mě to, protože jsem byl unavený, jak jsem neměl sacharidy a pohyboval jsem se na hranici bazálního metabolismu, tak jsem sázel losy a říkal jsem si, že kdybych vyhrál nějaký balík, tak snad ani do zápasu nenastoupím. To teď však vůbec nemám. Čistě jen oheň a touha jít si za tím,“ prozradil šampion Patrik Kincl ve svém novém vlogu, že je pro něj poslední příprava vlastně i v lecčems nová.

Patrik Kincl navíc vedle přípravy stihl i relativně dost mediálních povinností, takže měl šanci nabrat nové fanoušky. Objevil se totiž hned v několika pořadech. Naopak Vémola, který je svými rozhovory, které rozdává na všechny strany, pověstný, se tentokrát v podstatě odstřihl do světa a dával o sobě vědět jen hodně sporadicky.

Je tedy evidentní, že oba borci berou blížící se odvetu hodně vážně, protože může do velké míry definovat jejích další kariéru.

 

OKTAGON 43: Startovka

Kincl vs Vémola 2

Kozma vs Lohoré

Glismann vs Van Suijdam

Etebar vs Gogoladze

Pukač vs Brož

Legierski vs Kuzník

Bryczek vs Chadwick

Melillo vs Mazúch

Daněk vs Brajshori

Toledo vs Doussis

Vila vs Thinghaugen

Turnaj, který se odehraje v pražské O2 Aréně, je možné sledovat skrze PPV organizace a nebo prostřednictvím Tipsport TV.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *