Patrik Kincl nabídl zajímavý pohled na duel Paul vs Askren

Patrik Kincl Jake Paul Ben Askren

Patrik Kincl nabídl zajímavý pohled na duel Paul vs Askren

Proběhnuvší souboj Jake Paul vs Ben Askren samozřejmě zasáhl i naší domácí scénu, kde se k němu primárně vyjádřili jen fanoušci. Svůj pohled však nabídl i zkušený MMA bojovník Patrik Kincl, který má za sebou úspěšnou premiéru v polské organizaci KSW. Co na Askrenovu prohru říká a jak vnímá kontroverzního YouTubera?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/18/ben-askren-reaguje-na-svou-prohru-s-youtuberem/

“Projíždím sítě a moc diskuzí na poslední UFC nevidím, ale tenhle příběh docela žije. Těch negativních reakcí je všude až až, tak přidám nějakou jinou myšlenku.

Mně tenhle zápas ukázal jednu důležitou věc. V bojových sportech prostě nemůžeš žít v minulosti své úspěšné kariéry a nemůžeš si dovolit podcenit ŽÁDNÉHO soupeře! Pro Askrena tohle musí bejt hodně hořkej chleba. Jasně, má po kariéře, vydělal prachy, ale stejně, pošlapal si tím svůj vlastní odkaz a to asi nechceš. Na druhou stranu, už si ho většina nebude spojovat jen s tím Masvidalovo kolenem.

Podle mě jsou bojové sporty pro každého, kdo chce. Jaka Paula nesleduju a vlastně ani nevím, co za obsah tvoří. Ale s tím, že využívá svou předchozí práci k tomu, aby přeskočil začátky na malých galách, nemám problém. Naopak si myslím, že pro své fans může být motivací. Že to prostě jde, když chceš a dřeš. Jen doufám, že si nevyberou zrovna to, že se musej chovat jak debilové.

Asi nás teď podobných zápasů čeká víc, ale slibuju, že až mě vyzve Fattypillow, tak přípravu nepodcením! Tím narážím na to, že nás podobných zápasů určitě čeká víc. No a? Máme přece možnost se na to nedívat a pustit si UFC,” zamyslel se Patrik Kincl na svých sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patrik Kincl (@patrik_kincl)

Na domácí scéně nás asi podobný trend jen tak nečeká, ale je jasné, že Paul se svou kariéru pokusí posunout zase o kousek dál. Dlouhodobě mluví o souboji s Conorem, který je čím dál reálnější, protože se ukazuje, že by duel rozhodně přilákal dost pozornosti a tím vydělá i hodně peněz, na což by mohly zúčastněné strany “bohužel” slyšet.

Co se týče Patrika, tak to sice zatím nebylo oficiálně potvrzeno, ale prý existuje šance, že bychom ho mohli během května vidět na další KSW akci.

Úvodní foto via IG Patrik Kincl

3 komentáře na “Patrik Kincl nabídl zajímavý pohled na duel Paul vs Askren”

  1. Pingback: Nezájem? Naopak! Duel Paul vs Askren vydělal balík | MMA Shorties

  2. Pingback: Karlos Vémola hodnotí ruského medvěda Ragozina | MMA Shorties

  3. Pingback: Jiří Procházka vysvětlil svůj nový bojový sestřih | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *