Páteční Štvanice dostává zajímavý zápas, který slibuje parádní štípanou!

OKTAGON

Ve chvíli, kdy organizace OKTAGON MMA oznámila, že na konci července nedostaneme „jen“ jednu Štvanici, ale rovnou dvě, měli mnozí obavy, že páteční turnaj bude přeci jen slabší o dost slabší než ten sobotní. Ano, v sobotu nás čekají jména, jako je Keita, Sanikidze, Vémola nebo Buchinger, ale ani pátek svou atraktivitou rozhodně nezůstává pozadu. Pro tento galavečer už byla ohlášena jména jako Jonas Magard, Samuel Pirát Krištofič, Robert Bryczek nebo Václav Mikulášek. Nyní byl oznámený zajímavý souboj, který slibuje atraktivní podívanou.

Promotér Ondřej Novotný nabízí názor na Clash of the Stars! Jde o konkurenci?

Na pražskou Štvanici míří Vladimír Lengál (5-2), který prožívá velmi vydařené období, když z posledních čtrnácti zápasů (Box, postoj, MMA) zaznamenal bilanci 13-1. Nyní se představí na pátečním turnaji OKTAGON. Jeho soupeřem bude Michael Deiga-Scheck (10-4), se kterým se měl původně střetnout na galavečeru OKTAGON 39, ale Shecka do zápasu na poslední chvíli nepustil lékař.

„Bez vás bych to nedokázal. Omlouvám se, že jsem nedostal povolení od lékaře kvůli vřídku a zánětu. Ale brzy se to napraví a já budu vaše jméno hrdě reprezentovat. Je mi to opravdu líto a děkuji za vše,“ vzkázal po odstoupení Deiga Scheck. 
„12 zápasů v boxu, kickboxu i MMA a 11 výher včetně KO Ryšavého – to vše Lengál stihl za rok 2022. Je mistr ČR v boxu a kickboxu, mezinárodní šampion WKF a šampion Evropy WKU. Teď je jeho prioritou MMA a titul OKTAGONu. „Je mi jedno, jak dlouho to potrvá, ale ten pás získám,“ říká Lengál, který má aktuálně v kleci 5 výher v řadě, všechny KO!

„Scheck se do paměti vryl na OKTAGONu 31, kam přijel jako trenér a odjížděl jako zápasník. Jeho svěřenkyně De Souza nenavážila a zápas byl zrušen. Aby diváci nepřišli o zážitek, Scheck šel zápasit a bez přípravy dle pravidel Undergroundu porazil Roušala. Ve Frankfurtu pak přejel Taita kovaného Bellatorem a Cage Warrirors. 7 z 10 výher ukončil před limitem,“ tak dnes oznámila zápas organizace OKTAGON na svých sociálních sítích.  
Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth  – Tipsport Gamechanger

Grabinski vs Michalidis – Tipsport Gamechanger

Siwiec vs Hathaway – Tipsport Gamechanger rezervní duel

Nafuka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Racic vs Costa

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Gondžala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs ? – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Roušal vs ?
29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs ? – zápas o titul slámové váhy

Jungwirth vs ?

? Vémola vs Poppeck ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *