Parádní výzva! RFA promotér Marhanský naznačuje zajímavou titulovou bitvu pro Brichtu

Marhanský Brichta

Lea Brichtu jsme naposledy viděli v RFA na začátku roku 2023, kdy si střihl postojový zápas se svým přemožitelem Vokounem, kterého jasně porazil na body. Následně si připsal dvě důležité výhry v rámci KSW, díky kterým dostal titulovou šanci, kterou bohužel neproměnil. Nyní se však údajně vrací do RFA, kde ho čeká další titulový pokus, který slibuje hodně zajímavou podívanou.


 

A další?! Slovenský bijec Attila Végh přišel o dalšího velkého sponzora

RFA promotér Boris Marhanský totiž na dnešní tiskové konferenci k turnaji RFA x IAF 2 zmínil, že se jedná o titulovém souboji Mezhidov vs Brichta, který by byl jistě hodně zajímavý. Mezhidova mnozí znají ještě z XFN, kde se utkal například s Lajošem Kleinem. Objevil se však i v Bellatoru a dalších organizacích s tím, že má aktuálně na kontě 5 výher v řadě. Naposledy na body porazil Horínka, díky čemuž se stal RFA šampionem.

Až do prohry s Mirceou měl Brichta také hodně působivou sérii výher napříč bojovými sporty. Naposledy totiž prohrál s Paradeiserem v říjnu 2019 na turnaji OKTAGON 14, což už je hodně dávno. Uvidíme tedy, zda se souboj opravdu potvrdí. Pokud ano, tak by se asi nejvíce hodil na plánovaný zářijový turnaj v Praze, kam by Brichta jistě přilákal velké množství fanoušků.
  

Brichta a reakce na KSW prohru

„V první řadě bych chtěl strašně moc poděkovat za přízeň, kterou dostávám ze všech stran. Těší mě i hezké zprávy od fanoušků, moc si toho všeho vážím. Jenže sobotní noc bohužel nebyla moje, zápas se mi nepovedl. Každopádně se z toho nemůžu zhroutit, s respektem jsem přijal, co se stalo a hned jsem začal pracovat na mých slabinách. Vyhodnotil jsem si zápas a vím, kde jsem chyboval.

Zápas neprobíhal podle mých očekávání, ale to prostě ke sportu patří. Titul jsem chtěl vzhledem ke všem okolnostem opravdu hodně, ale nakonec jsem přijal i tuhle nemilou zkušenost. Ještě jednou bych rád pogratulovat soupeři. Atmosféra a podpora fanoušků byla v Liberci naprosto neuvěřitelná, moc si toho vážím i toho, jak jste mě všichni na místě podpořili. Můj hlad po výhrách je teď ještě větší. A nesmím zapomenout poděkovat také trenérům, gymu, sponzorům a kamarádům, kteří při mě stojí,“ vzkázal Brichta skrze tiskovou zprávu.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *