Palasz je bohužel ze hry! S kým se tedy Moeil utká o titul šampiona těžké váhy?

Moeil

Úplně původně měl být hlavním zápasem turnaje OKTAGON 39 v Mnichově souboj o titul šampiona těžké váhy, o který se spolu měli utkat Moeil a Palasz. První jmenovaný se však na konci roku rozkmotřil s vedením a i když se pak vztahy podařilo urovnat a pokračovat ve spolupráci, tak na souboj nedošlo. Moeil místo toho dostal jiného soupeře, kterého porazil, a stejný postup měl před sebou i Palasz, který v Liberci na turnaji OKTAGON 41 bojoval o potvrzení šance. Bohužel však prohrál…

Patrik Kincl reaguje na aktuální problémy kolem rivala Vémoly

„Můj současný cíl je stát se šampionem těžké váhy OKTAGONu. Jsem přesvědčený, že mě nedokáže nic zastavit a také věřím, že organizace dostojí svým slovům. Mám totiž od matchakerů OKTAGONu velký slib,“ prohlašoval Palasz před zápasem, čímž jasně naznačoval, že v případě výhry by ho už titulová šance neměla minout. Houževnatý Polák však bohužel prohrál.

Nováček Todev se totiž ukázal jako velká zkouška, kterou Palasz nedokázal překonat. Rozhodně však svou kůži nedal zadarmo. Souboj byl poměrně vyrovnaný, ale více z něj měl přeci jen Todev, který celý zápas působil svěžejším dojmem. Navíc se mu krásným loktem z otočky podařilo udělat velkou tržnou ránu, takže Palasz polovinu souboje vypadal jako nelítostný barbar.
Co tedy s nastalou situací, kdy je Hatef Moeil připraven na titulový duel, ale bohužel aktuálně nemá soupeře? Mohl by do věci promluvit právě Todev? „Todev mluvil o tom, že po takové výhře je blízko titulové šanci. Všichni dobře vědí, že v těžké váze je bojovník vždy blízko k titulové šanci. Je to vždy o jednom až dvou zápasech a může to být na stole. Tenhle byl první, takže ještě bude jeden potřebovat,“ potvrdil Ondřej Novotný pro MMA Shorties, že je Todev opravdu blízko titulové šanci, ale že jí ještě bude muset potvrdit.

Na blížícím se turnaji OKTAGON 42 v Bratislavě je na kartě i souboj těžkých vah Austin vs Winter, takže je klidně možné, že se pak vítěz utká s Todevem o titulovou šanci proti Moeilovi. Uvidíme…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *