Pagy na poslední chvíli odstupuje! Grznár tedy na Clash 4 dostává nového soupeře

Clash Grznár
Už tuto sobotu se v prostorách O2 Universum koná čtvrtý turnaj organizace Clash of the Stars, který měl v jednom z hlavních zápasů nabídnout i duel Grznár vs Pagy. Na ten však nakonec bohužel nedojde. Známý motivátor Pagy byl totiž nucen na poslední chvíli odstoupit, takže se pro Grznára hledal náhradní soupeř.
Ondruš reaguje na vyjádření Novotného ohledně lhaní a přidává kontext

Vše má bohužel spojitost s nedávným útokem na tiskovou konferenci, kdy došlo k tomu, že někdo v prostoru klubu Duplex vypustil pepřový sprej nebo jinou dráždivou látku. Prostor samozřejmě musel být vyklizen s tím, že právě Pagy například uváděl, že byl sprejem hodně zasažen a že se mu podobná situace vůbec nelíbí, protože nejel až do Prahy kvůli tomu, aby se pak děly podobné věci. Vše nakonec vyústilo až v to, že ze souboje odstoupil.

„Pagy bohužel do zápasu proti Filipu Grznárovi ze zdravotních důvodů nenastoupí. Není schopen nastoupit. Museli jsme tedy hledat náhradu. Pagymu držíme palce, aby se uzdravil a byl v pořádku,“ oznámil promotér Tomáš Le Sy na další tiskové konferenci, která už byla pojata mnohem komorněji.

Místo Pagyho jde nakonec do souboje Filip Roubíček, který už v Clash bojoval s Bendou a nebo se například objevil v hodně zvláštním souboji 1 vs 2, který bohužel prohrál, protože inkasoval velké množství faulů. „Neváhal jsem moc dlouho,“ přiznal Roubíček, že rozhodování nebylo nijak složité. „Říkal jsem, že jo, že to beru. Domlouvali jsme to už na první turnaj, tak si to dáme teď. Myslím si, že to bude diváky zajímat a že se mají na co těšit.“
Clash of the Stars IV: Startovka

Novák vs Chlup

Grznár vs Roubíček

Charvát vs Kotlár

Inked Dory &  Karina Pedro vs Kristal Shine & Denisa Ryndová

Nathan vs Freescoot

Veselý vs Fayne

MaxGreen vs Kaluba vs Kluk s kamením

Dostálová vs Adamusová

Ziamw vs Halien

Karbaš vs Víšek

Olejník vs Král Berouna

Buki vs Psycho Michal


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *