Paddy Pimblett přiznává, proč s Fergusonem tak či tak prohraje

Pimblett Ferguson

Anglický zápasník Paddy Pimblett si nemyslí, že by pro něj vítězství nad Tonym Fergusonem udělalo tolik, jak by se mohlo na první pohled zdát. Paddy v posledním rozhovoru označil tento duel za předem prohraný a že z něj v žádném případě nemůže vyjít jako vítěz. Proč?

Odhodlaný Jiří Procházka posílá do světa klíčovou otázku! Dočká se odpovědi?

Od posledního zápasu Paddyho Pimbletta uplyne 16. prosince v T-Mobile Areně v Las Vegas více než jeden rok. Rychle stoupající hvězda lehké váhy UFC z anglického Liverpoolu se naposledy objevila v oktagonu na turnaji UFC 282, kde se Paddy utkal s Jaredem Gordonem. Pimblett nakonec odešel s vítězstvím na body a prodloužil svou sérii šesti vítězných zápasů (čtyři v UFC, bilance 20-3), ale stalo se tak za cenu zranění nohy, které si vyžádalo operaci a dlouhou pauzu.

Nyní se osmadvacetiletý Pimblett chystá k návratu a čeká na soupeře zatím nejzvučnějšího jména, kterým je někdejší prozatímní šampion lehké váhy Tony Ferguson. Na rozdíl od „The Baddyho“ Ferguson prohrál šestkrát v řadě a je o 11 let starší než Pimblett. S ohledem na souboj těchto sérií Pimblett cítí, že tento zápas nebude ničím jiným než dalším vítězstvím v jeho kariéře.

„Tenhle zápas je pro mě předem prohraný,“ uvedl Pimblett na svém kanálu na YouTube. „Je mi jedno, co kdo říká. Je to prohra. Má za sebou sérii šesti porážek v řadě. Když vyhraju, budou si říkat: ‚Aha, to je Tony Ferguson, ten co je za zenitem´. Když prohraju, což si myslím, že se nestane, ale když náhodou prohraju, všichni budou říkat: ´Právě jsi prohrál s vyhořelým Tonym Fergusonem´. Takže je to pro mě předem prohraný zápas, ale jak už jsem vám v minulosti řekl, nikdy žádný zápas neodmítnu. Jakýkoli zápas, který mi kdy UFC nabídlo, jsem podepsal a to se stalo i v tomto případě.

Teď bojuju s legendou, budoucím členem Síně slávy, takže se na to dívám takhle. Bojuju s legendou tohoto sportu, na které jsem vyrůstal. Bude pro mě absolutním potěšením sdílet klec s takovou legendou,“ dodal Pimblett. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *