Paddy Pimblett má hodně důrazné varování pro Jakea Paula

Paddy Pimblett Jake Paul

Navzdory tomu, že ho již tento víkend na turnaji UFC 282 čeká další důležitý zápas, dostal Paddy Pimblett nabídku od Jakea Paula. Její přesné podmínky najdete níže, ale ve zkratce jde o to, že Paul Pimblettovi nabídl sparring, který je navíc speciální v tom, že jestli Paddy Jakea v boxu udolá, tak dostane milion dolarů. Paddy nabídku přijal, ale nyní se k ní znovu vrátil a poslal Paulovi důrazné varování.

Cože?! Diaz jako náhrada pro Kincla? Nakonec však má OKTAGON hořkou zprávu

„Je to vlastně celé hodně postavené na hlavu. Jak se jako vyhrává sparing? Podle čeho?“ podivoval se Pimblett na YouTube kanále Daniela Cormiera. „Nerozumím tomu, ale jak říkám, zápasím v sobotu. Řekl jsem, že se v neděli zklidním a dám si něco k jídlu, v pondělí pak může přijít do UFC Performance Institute a já ho tam zmlátím. On se však vymlouval něčím, že má schůzku s boxerskou asociací, nebo podobný nesmysl.

Nebudu dělat nic podle jeho podmínek. Tak to prostě je. Jestli bude v sobotu na show a já půjdu kolem něj, tak prostě vystartuju. Můžu napadat lidi, chlapče, a napadnu i tebe. Prostě ho plácnu přes obličej. Dám mu facku, jak kdybych byl jeho pasák.“

Paddy je v poslední době v jednom ohni, protože v rámci svého podcastu, kde měl jako hosta Danu Whitea, se hodně ostře opřel do novináře Ariela Helwaniho. Vyčítal mu totiž, že vydělává na bojovnících a že je v podstatě nutí do rozhovorů, což však Helwani následně vyvrátil a skrze soukromou konverzaci s UFC hvězdou doložil, že Paddy si tak trochu vymýšlí a přikrášluje realitu.

Z toho samého Paddyho obvinil i jeho soupeř Gordon, který zpochybnil jeho tvrzení. Pimblett totiž tvrdil, že v minulosti s Gordonem trénoval a dvakrát ho donutil odklepat, což Gordon popřel a označil Paddyho za pohádkáře.
 

Jak zněla původní dohoda?

„Chudák Paddy Pimblett. Člověče, opravdu jsem tě chtěl mít rád, opravdu jsem tě chtěl mít rád. Máš v sobě něco roztomilého, chlape. Ale pak přijdeš a řekneš, že můj zápas s Andersonem Silvou byl zmanipulovaný.

Je mi už z toho věčného vysvětlování a popírání konspirací zle. Je to ubohé a hloupé. Znevažuješ tím jen GOATa svého vlastního sportu. Říkáte, že Anderson Silva je zločinec? Říkáte, že je podvodník? Říkáte, že Viacom, jedna z největších mediálních společností na světě, dělá kriminální věci? To je totiž přesně to, co tím všichni říkáte. Je to hloupé a ubohé.
   

Mám však pro tebe návrh: Protože bys nechtěl zmanipulovat zápas, že jo, tak si dáme sparing. Poleť do Portorika, seženeme ti soukromé letadlo a můžeme si dát pět tříminutových kol boxu. Když vyhraješ, dám ti milion dolarů, což je částka, kterou si zasloužíš, Paddy. Ty to víš, ale UFC ti to nezaplatí. Zasloužíš si víc.

Ale jestli vyhraju já, musíš se přidat ke Spojené asociaci bojovníků (UFA) a pomoct mi podepsat smlouvu se všemi bojovníky ve Velké Británii. Takže pojďme na sparing,“ nabídl Jake Paul, který se právě se zmiňovaným Silvou dohodl, že pokud Pavouk prohraje, tak se zapojí do jeho nově vznikající asociace, jejímž cílem je hájit zájmy bojovníků a bojovnic napříč bojovými sporty tak, aby byly zajištěny lepší výplaty a dlouhodobá zdravotní péče.

„Výzva přijata,“ odpověděl Pimblett. „Ale příští sobotu do Portorika nepojedu. Jestli chceš dát sparing, tak přijeď příští týden do PI (UFC Performance Institute). Jak říkám, v sobotu zápasím, v neděli si dám pohodu a v pondělí tě zmlátím. Ber nebo nech být.“
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *