Ou! Není divu, že prohrála! Podívejte se na zraněný prst Rose Namajunas

Namajunas

Hned v prvním kole souboje Fiorot vs Namajunas bylo jasné, že bývalá šampionka Rose bude ztrácet na velikosti a síle. To však nebyla jediná nevýhoda, která jí trápila. Bylo totiž zřejmé, že má Namajunas zraněný prst, což avizovala i při první pauze v rohu, na což jí trenér a zároveň přítel Barry řekl, že s tím nic neudělá a že to nemá řešit. Po souboji se však ukázalo, jak moc byl prst zraněný a jak moc samozřejmě ovlivnil průběh zápasu.

To snad ne! Robert Bryczek nakonec v UFC bojovat nebude?

„Takhle vypadal prst Rose Namajunas hned v prvním kole souboje s Fiorot. Rose bohužel nemohla zavřít pěst, takže bojovala sama se sebou a vlastní hlavou, aby vůbec do druhého kola nastoupila. Nakonec se však rozjela a možná by zvládla i více kol. Taková je však naše hra. Rose je naštěstí v pořádku a dobré náladě na cestě domů,“ informoval manažer o zranění a stavu bývalé šampionky.

Rose tak premiéra v nové váze vůbec nevyšla, ale bude na zvážení, zda chce Namajunas v nové váze pokračovat. Viditelně totiž ztrácela na velikosti i na síle, což by možná vedlo k prohře i kdyby neměla zraněný prst. To však musí vyhodnotit sama Rose a její tým. Je totiž třeba brát v potaz, že Fiorot je kvalitní zápasnice, takže prohrát s ní není vůbec žádná ostuda. Namajunas navíc nedostala kdovíjakou bídu, jen zkrátka ztrácela a nedokázala se pořádně prosadit. Uvidíme tedy, jaká bude její budoucnost.

Jak reagovala MMA elita? 

Casey O´Neill

Už se těším na tento zápas

Billy Quarantillo

Tipuji Rose, zbijte mě 🙂 

Alan Jouban

Líbí se mi mindset rohu Rose. ALE, pokud je prst pravděpodobně vykloubený, raději bych chtěl problém řešit opravdu rychle, než zapomenout na bolest.

Lerone Murphy

Zápas na vysoké úrovni mezi těmito dámami

Jake Hadley

Manon je pro Rose příliš velká! 

Aaron Bronsteter

Trevor Wittman v rohu Namajunas výrazně chyběl… 

Natalia Silva


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *