Ostovich si připsala cenné vítězství nad VanZant

Rachael Ostovich, Paige VanZant, Bare Knuckle

Rachael Ostovich a Paige VanZant čekala odveta, ale tentokrát ne pod pravidly MMA, ale na turnaji Bare Knuckle FC v bohu bez rukavic. Pro Paige, to bylo druhé utkání v organizaci a pro Ostovich první.

Nate Diaz si evidentně vyhlédl dalšího soupeře

Obě zápasnice se potkali před dvěma lety na turnaji UFC Brooklynu, kde si Paige VanZant připsala vítězství ve druhém kole na Armbar. Když Rachael Ostovich podepsala smlouvu s Bare Knuckle FC, tak se ihned nabízela odveta. VanZant měla v organizaci už jeden neúspěšný zápas a nyní si myslela, že si spraví chuť na bývalé rivalce z UFC.

Debutantka v BKFC Ostovich však měla jiné plány a byla velice dobře připravena. Havajská zápasnice dělala Paige velké problémy a ukázala opravdu dobrý box ve vysokém tempu. Hlavně její pravá ruka, očividně VanZant hodně “nechutnala”. Tuto dynamiku udržovala až do posledního kola a nakonec dokázala zvítězit na body. Pro Paige je to naopak druhá porážka v organizaci BKFC.

Turnaj se neobešel ani bez skandálu po zápase. Na minulém turnaji měl “zkrat” Hector Lombard a nyní Jonathan Michael “Blueface” Porter. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *