“Oslepil mě!” říká Dominick Reyes o síle Procházkových bomb

Jiří Procházka Reyes

Na domácí scéně se asi najde jen minimum domácích fanoušků, kteří by neviděli epický zápas Reyes vs Procházka, který nakonec skončil ve druhém kole pekelným loktem z otočky, kterým Denisa bývalého titulového vyzyvatele poslal tvrdě k zemi. Právě díky této výhře se posunul na druhé místo polo-těžké váhy, kde už je jen krůček od vysněné titulové šance. Reyes, který má aktuálně na svém kontě 3 prohry v řadě, s odstupem zhodnotil, jak smrtící Jirkovy bomby byly.

Při Novotného proslovu chtěl do oktagonu nezvaný host

“Největší bomby ve své kariéře jsem dostal v posledním zápase s Jiřím Procházkou. Ten týpek má sakra ránu. Nikdy jsem nedostal větší bomby,” reagoval Dominick Reyes v podcastu na otázku, který jeho soupeř měl zdaleka největší bombu. “Janek mě samozřejmě trefil taky hodně silně, ale nebylo to takové, že bych si řekl, co to je sakra za sílu. Trefil mě a cítil jsem, jak mi to prochází tělem. Trefil dobré místo a se mnou to prostě zacloumalo. Pořád jsem však byl při smyslech a jen jsem se snažil srovnat ochromené tělo. Doslova jsem s tím bojoval, proto jsem se tak divně kroutil a nakonec spadl na zem, kde mě trefil zase a i když jsem se chtěl bránit, tak to rozhodčí ukončil.”

S Jiřím Procházkou to však byl úplně jiný příběh, “On tam doslova poskakoval po kleci a při tom mě trefoval. Nikdy jsem nic takového neviděl. Měl sakra ránu. Do každé bomby dával všechno. Minimálně jednou mě trefil na stranu hlavy a já z toho přišel o zrak. Prostě mě oslepil. Měl jsem před očima jen tmu třeba na 10 sekund. Pořád jsem se snažil pohybovat, ale nic jsem neviděl. Dělal jsem, že mi nic není, ale prostě jsem nic neviděl. Jen jsem se modlil, aby tam neposlal něco dalšího, protože bych tu bombu neviděl přicházet. Pak se mi však zrak vrátil takže jsem hned pálil nazpět. Byl to zápas, ve kterém bomby lítaly jedna za druhou.”

Reyes přitom není žádný nazdárek. V oktagonu totiž vydržel celých 5 kol s Jonem Jonesem a rovněž okusil legendární polskou sílu Janka Blachowicze. Zdaleka nejvíce ho však evidentně dostal do problémů Jiří Procházka a jeho pověstná BJPčka!

Úvodní foto via UFC / BJP Store

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *