Organizace RFA naznačila startovku prvního turnaje

RFA, Boris Marhanský

Nová organizace na tuzemské scéně RFA se nedávno oficiálně představila fanouškům a nyní pomalu odkrývá fight card prvního turnaje, který je v plánu v květnu v bratislavské NTC aréně. Kdo se na turnaji představí?

Cverna má domluvený zápas! Posledně se zranil kvůli barvě rohu

Organizace Real Fight Arena zatím ještě neuskutečnila ani jeden turnaj, ale už teď je o ní slyšet více než dost. Doufejme tedy, že nás svými velkolepými plány nezklamou a doručí to, co mají v plánu. Nyní organizace odhaluje fight card svého prvního galavečeru, který se uskuteční 14. května v Bratislavě.

Kdo by se měl s jistotou (samozřejmě roli můžou hrát i zranění) na zmíněném turnaji představit. V hlavním předzápase se fanoušci mohou těšit na slovenský talent Sebastiána Fapša. Dále na kartě najdeme Jozefa Wittnera, Jakuba Kadáše nebo Natálii Grmanovou. Kromě nich by se na galavečeru měl představit bratislavský “Hulk” z Dagestánu  Tarhan Ibragimov, který stále čeká na premiéru před československými fanoušky. Podle siluety zápasníka v hlavním zápase by se mělo jednat o Tomáše Deáka, ale na potvrzení si ještě budeme muset počkat.

RFA, Real Fight Arena

Dále se organizace podívá do Ostravy, Brna, Košic, Prievidze a jako třešničkou na dortu bude prosincový galavečer v Praze. Všechny termíny a haly už má organizace zarezervované, takže by nemělo dojít ke zrušení turnaje. Bratislavská zastávka by měla být takzvaným grand opening eventem, a tak se dají očekávat zajímavé souboje. 

1 komentář na “Organizace RFA naznačila startovku prvního turnaje”

  1. Pingback: Karlos Vémola mluví o nabídce od organizace RFA | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *