Organizace RFA naznačila startovku “ostrého” turnaje

RFA
Po delší době, kdy se o RFA mluvilo hlavně skrze posily a plány, jsme se dočkali první akce s podtitulem Warm Up, která jasně naznačila, jakým směrem se chce organizace ubírat. Na první akci jsme dostali celou řadu zajímavých zápasů, kterým vévodily duely Brichta vs Dadaev a Možný vs Reissinger. RFA totiž kombinuje MMA zápasy se zápasy v postoji s tím, že převahu bude mít vždy MMA, které doplní právě souboje dle Real Fight pravidel. Už v květnu (máj) nás navíc čeká první “ostrá” akce, ke které nám nyní organizace naznačila startovku, takže máme hrubou představu, na co se můžeme těšit.
“Omlouvám se,” vysvětluje Vondráček zrušení souboje s Karešem

“Vypustí Leo svoje povestné #brichtabomby? Na #warmup so sebou nebol spokojný…. 14.5. však dostane šancu na nápravu. Súper so skúsenosťami z legendárnej organizácie Bellator bude bez pochýb jeho kariérnou výzvou.

Tank verzus Plavec nebudú na nič čakať a práve preto bude už prvé kolo to, ktoré by nemal nikto zmeškať.

Wittner čaká na možnosť, dokázať, že je #1 welterovej váhy na Slovensku a taktiež sa dostať medzi tých najlepších aj v Európe. Ďalšou prekážkou na ceste splnenia bude preňho Kalucz.

Inkvizitor svoju gradujúcu formu otestuje proti Horváthovi, ktorý mu svojou výškou a hlavne skúsenosťami plánuje premiéru v RFA znepríjemniť.

Elitný thajský boxer Kadáš bude čeliť špičke maďarskej scény. Skúsenosťami ostrieľaný Bereczki však neberie do úvahy rolu outsidera a divákov má v pláne očariť svojou dominanciou.

Jedno veľké prekvapenie v MMA zápase už čoskoro…,” láká organizace na svém IG profilu na Grand Opening akci, jejíž hlavní zápas si zatím nechává pro sebe.
RFA

Do boje však jdou Fapšo, Plavec, Brichta, Wittner, Brož, Kadáš, Fajk, Cibinski, Mikula, Ibragimov a mnozí další. Zvláštní je, že zatím nebyl potvrzen Tomáš Deák, který byl jako posila oznámený na první RFA tiskové konferenci a který figuroval na jedné z prvních grafik. Je však možné, že Tomáš aktuálně řeší své smluvní závazky k ruské ACA, takže zatím není jisté, jak vše bude.

Zatím naznačená karta vypadá zajímavě, tak uvidíme, jaká další oznámení v následujících dnech a týdnech dostaneme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *