Organizace RFA na sobotu hlásí nový “hlavní” tahák

RFA Warm Up Marhanský Brichta
Už tuto sobotu nás čeká první turnaj organizace RFA, který má podtitul Warm Up, ale nabízí celou řadu zajímavých jmen. Nejvíce se samozřejmě mluvilo o Brichtovi, ale do akce jde i Růžička, Hošek, Benko, Kozubovský, Vojčák a také Možný. Slovenský obr má přitom nového soupeře z domácí scény, což slibuje hodně zajímavou podívanou, která má potenciál předčít i hlavní zápas celé akce.
Leo Brichta reaguje na divočáka Keitu

“Tomáš Možný pozná meno nového súpera. Pri dlhoočakávanom návrate pred domáce publikum sa oproti nemu postaví dlhoročný kamarát, čo môže byť mierna komplikácia. Michal Reissinger však dá na 9 minút tieto pocity bokom a je pripravený divákom ukázať svoju najlepšiu formu. Na konte viac než 60 zápasov a hlavne skúsenosti, ktoré z neho robia elitu domácej scény. Možnosť na skalp legendárneho slovenského obra predsa nepríde každý deň. Ako to vidíte vy? “Slovenský obor”? Alebo “Palec”? To sa dozvieme už v sobotu,” oznámila organizace RFA na svém IG profilu souboj Možný vs Reissinger, který bude hlavním před-zápasem večera.

“Byli jsme spolu v Thajsku, v Holandsku. Několikrát jsme spolu trénovali, on jezdil i k nám do gymu trénovat. On je nejvíc v pohodě týpek, ten zápas bude práce, není v tom nic osobního. Tomáš patří v Glory do desítky, je to sice narychlo, dlouho nezápasil, poslední dva fighty prohrál, ale já cítím dobře připravený. Jestli se můžu trochu ještě ukázat světu, tak je to teď,“ nechal se pro Kaocko.cz slyšet Reissinger, který na poslední chvílí kývl na velkou výzvu, na kterou se evidentně těší.
Jak to celé dopadne se dozvíme už tuto sobotu na turnaji RF Warm Up, který je možné sledovat skrze PPV. To si můžete zakoupit prostřednictvím kodu jednotlivých bojovníků, díky čemuž dostanete slevu a část z vašeho PPV jde právě danému bojovníkovi, takže jej tímto způsobem můžete podpořit.


1 komentář na “Organizace RFA na sobotu hlásí nový “hlavní” tahák”

  1. Pingback: UFC Santos vs Ankalaev: Analýza, Tipy a Sázky | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *