Organizace RFA hlásí další velkou posilu!

MMA RFA
Jednu akci už má sice organizace RFA za sebou, ale to šlo teprve o zahřívací Warm Up akci. Ten “pravý” začátek nás čeká až v polovině května (14.5.), kdy přijde na řadu turnaj Grand Opening. Organizace nedávno potvrdila celou kartu kromě hlavního zápasu, o které se jen spekulovalo. Nyní už víme, kdo se postará o hlavní tahák. Velké překvapení to však nakonec není.
Polo-těžká váha má novou světovou jedničku?

Na galavečeru RFA: Grand Opening se představí nová posila organizace Milan Ďatelinka (8-5), který přichází z organizace OKTAGON MMA. Jelikož už RFA oznámila téměř kompletní kartu kromě hlavního souboje, tak právě v něm se s největší pravděpodobností představí Milan Ďatelinka. Jeho soupeř zatím nebyl oznámen.

“8 výhier- 8 ukončení pred limitom. 6 ukončení v prvom kole = 5 TKO. Vylepší miláčik domácej scény 14.5. tieto štatistiky? “Verím v riadny požiar, nie v oheň🔥.“ Presne to očakáva od zápasu na RFA: Grand Opening pred vypredanou NTC arénou,” oznámila dnes organizace na svém Instagramu.
Milana jsme naposledy viděli v boji minulý rok, kdy se utkal s Karlosem Vémolou. Navzdory tomu, že měl důvěru fanoušků, souboj bohužel nezvládl psychicky a hned na začátku vyslal kop, který byl začátkem konce. Terminátor ho totiž zachytil, přenesl boj na zem a tam velice rychle došel pro škrcení. O přestupu Milana Ďatelinky do RFA se už v zákulisí nějakou dobu spekulovalo a v podstatě jej potvrdil i promotér Ondřej Novotný, který se vyjádřil v tom smyslu, že už Milan Ďatelinka není jeho problém, což jasně indikovalo jeho konec v OKTAGONu.

Na zmíněném turnaji dále uvidíme Brichtu, Fapša, Brože, Kladivovou, Šacha, Wittnera, Fajka a další. Akci můžete sledovat přímo na místě a nebo prostřednictvím PPV, které si můžete zakoupit skrze jednotlivé bojovníky, což je zajímavý způsob, jak je podpořit.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *