Organizace OKTAGON nám oznámila mega tahák pro turnaj v Německu

OKTAGON, Puetz

15.10. se organizace OKTAGON vrací do německé Festhalle ve Frankfurtu, kde se uskuteční galavečer OKTAGON 36. Pro tento turnaj byl oznámený velice zajímavý souboj. Ještě předtím nás čeká turnaj V Brně, kterému kraluje souboj o titul střední váhy mezi šampionem Patrikem Kinclem a Alexem Lohorem. Kdo se dále na těchto akcích představí?

Už 17.9. se můžeme těšit na další turnaj organizace OKTAGON, který se uskuteční v Brně. Tomuto galavečeru vévodí bitva o titul střední váhy mezi Patrikem Kinclem (25-10-1NC) a Alexem Lohorém (21-7). Hlavní předzápas obstarají účastníci reality show Survivor Nathan Dzaba a Adam Reiter. Vrací se také Marek Mazuch (6-0), který se v MMA představí po třech letech. Naposledy na turnaji OKTAGON 14 zvítězil v těsném souboji nad Pimem Kustersem a zůstává v MMA nadále neporažený. Jeho soupeřem bude také neporažený Ziko Mangengele (4-0).

OKTAGON 35 Fight card:

Kincl vs Lohoré

Nathan vs Adam

Ryšavý vs Fodor

Mazuch vs Mangengele

Pukač vs Meliš

Úškrt vs Matavao

Barborík vs TBA

Dohnal vs TBA

Boráros vs TBA

Paradeiser vs Furtado

Roušal vs Bartl

15.10. se pak organizace OKTAGON vrací podruhé do Frankfurtu, kde se uskuteční galavečer OKTAGON 36. Zde si pro nás organizátoři připravili lahůdku. Domácí hvězda Stephan Puetz (21-5) se utká s českým oblíbencem Milošem Petráškem (12-6). Pro Miloše to bude zápas po více jak roce. Naposledy se fanouškům představil loni na pražské Štvanici, kde porazil Vlada Neferanoviče. Do organizace se vrací Niklas Stolze, který neuspěl na své misi v UFC a po třech porážkách míří zpět do OKTAGONU, kde se představil v roce 2017 na turnaji OKTAGON 7 a porazil zde Jana Janku. Můžete se také těšit na odvetu Eckerlin vs De Oliveira, Christiana Jungwirtha nebo Davida Zawadu.

OKTAGON 36 Fight card:

Eckerlin vs De Oliveira

Peutz vs Petrášek

Zawada vs TBA

Jungwirth vs TBA

Stolze vs TBANapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *