Organizace OKTAGON MMA potvrzuje další velký turnaj

OKTAGON, Petrášek

Aktuálně máme za sebou turnaj OKTAGON 40, skrze který se organizace OKTAGON MMA po pár měsících znovu vrátila do Ostravy, aby zde zahájila velkolepý projekt Tipsport Gamechanger. Aktuálně nás pak čekají akce v Liberci a Bratislavě, ale do Ostravy se OKTAGON znovu vrátí. Jen bude třeba si nějakou dobu počkat.

Lela Vémola reaguje na výměnu z tiskové konference! Proč se do Kincla pustila?

„OKTAGON se vrací do nejtvrdšího města republiky! OKTAGON a jeho elitní fighteři se po 9 měsících představí opět v Ostravě, kde bojová krev místním koluje v žilách. Ti nejlepší a nejhlasitější fanoušci na světě dostanou v Ostravar Aréně 9. 12. 2023 totální nářez toho nejlepšího z MMA! Město, kde se vždy odehrávají ty nejlepší turnaje s tou nejúžasnější atmosférou. To je Ostrava. Těš se na adrenalinové souboje a emotivní příběhy elitních bojovníků, kteří v kleci podávají heroické výkony, z nichž se tají dech a vyvolávají úžas. To vše za doprovodu bohaté audiovizuální a světelné show umocňující turnajovou atmosféru, která tě přenese do světa respektu, síly, cti, rivality a pokory. Přijď do Ostravar arény 9. 12. 2023 a zažij to na vlastní kůži.  Lístky právě v prodeji,“ informovala organizace OKTAGON MMA na proběhnuvší tiskové konferenci a následně na svém webu.

 

Organizace OKTAGON se už brzy poprvé představí i v Liberci, kam si přichystala titulový duel v bantamové váze mezi šampionem Jonasem Magardem a Gustavem Lopezem, který v prosinci porazil Filipa Macka a získal prozatímní titul. V hlavním před-zápase se představí šampion polo-těžké váhy Karlos Vémola, který se utká s Alem Matavaem. Tento zápas však nebude titulový a bude v domluvené váze a pouze na tři kola. Na jaké další souboje se můžeme těšit? 

15.4. Liberec – OKTAGON 41: Prozatímní Startovka

Magard vs. Lopez

Vémola vs. Matavao

Palasz vs. TBA

Montagnac vs. Gottvald 

Škvor vs. Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

V Bratislavě se pak také dočkáme titulového duelu. V hlavním souboji se Losene Keita pokusí získat titul pérové váhy a stát se dvojnásobným šampionem organizace OKTAGON. Proti bude šampion Mate Sanikidze. Bohužel jsme přišli o očekávaný souboj Čepo vs Peňáz, jelikož si český zápasník zlomil ruku, ale Vlasto Čepo by v Bratislavě neměl chybět. Kdo další se představí na turnaji v Bratislavě?  

28.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs. Keita 

Čepo vs. TBA

Mazuch vs. 

Paulus vs ?

Kohout vs. Ryšavý

Magnor vs Kotalík 

Stuart vs. TBA 

Bahník vs. Rock 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *