Organizace OKTAGON MMA má ve svých řadách nejžhavější evropské želízko?

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA už dávno není jen CZ/SK organizací, ale postupně se vyprofilovala do velké evropské organizace, čemuž pomohly i četné posily. Pro ty je šancí, jak si získat nové fanoušky, ale také jak si vybudovat velkou kariéru. Aktuálně má prý navíc OKTAGON ve svých řadách to vůbec nejžhavější evropské želízko.

Cože?! Jaký balík dostal „duševní mrzák“ Danny za Clash souboj se slepcem?

Čas od času se nějaký server zaměří na velké evropské talenty a prospekty, které bychom výhledově mohli vidět v UFC nebo jiné přední světové organizaci. Jako poslední se na toto téma zaměřil severský server Front Kick, který nabídl zajímavou TOP 17, kde je i několik OKTAGON jmen.

„OKTAGON šampion střední váhy Patrik Kincl má za sebou svou zatím největší výhru kariéry. Zdolal totiž svého odvěkého rivala Vémolu. Třiatřicetiletý veterán české scény má na kontě téměř 40 zápas, které nasbíral od roku 2007,“ upozorňuje například server na Patrika Kincla, kterého umístil na 15. místo.

Možná není těžké uhodnout, kdo je na prvním místě. Ano, dvojnásobný šampion Losene Keita, který zatím nepoznal přemožitele. Navíc, snad jen s výjimkou souboje s Paradeiserem, který však jasně vyhrál na body, všechny duely naprosto dominantně ovládl a v podstatě svým soupeřům nedal šanci. Je tedy jasné, že Keita dříve a nebo později udělá další krok. Zatím si ho však můžeme užívat v OKTAGONu, kde ho na konci července čeká titulový duel se Sanikizem, což slibuje atraktivní podívanou.

   

Kompletní seznam serveru Front Kick

1. Losene Keita – OKTAGON MMA

2. Ivana Siric Petrovic

3. Paul Hughes

4. Adrian Bartosinski

5. Caolan Loughran

6. Josefine Knutsson

7. Salahdine Parnasse

8. Tobias Harila

9. Jonas Mågård – OKTAGON MMA

10. Robert Ruchala

11. Bogdan Gnidko

12. Felipe Lima – OKTAGON MMA

13. Dawid Smielowski

14. Bernardo Sopai

15. Patrik Kincl – OKTAGON MMA

16. Jordan Vucenic

17. Samuel Bark – OKTAGON MMA

  

Stále více se řeší, jak dlouho si ještě OKTAGON Keitu udrží

„Od minulého roku jsem s UFC v kontaktu. V MMA jsem takových pět až šest let, chci ještě nabrat více zkušeností, takže jsem se rozhodl zůstat. Chci se zlepšovat a mám ještě na čem pracovat. Nechci jít do UFC jen proto, abych tam byl, ale proto, abych porážel své soupeře,“ vysvětlil Keita ještě před soubojem s Tichtou pro Ruik. V návaznosti na výkony a sérii výher se však stále čím dál více nabízí otázka, jak dlouho ještě OKTAGON dokáže mladého borce udržet ve svých řadách?

Na to nejspíš narážela i otázka na tiskové konferenci, kde se kolega z MMA Fanatik ptal, zda už Keita OKTAGON vlastně nepřerostl. „Co je tohle za otázku?“ reagoval Ondřej Novotný, v jehož zájmu samozřejmě je, aby Keita v organizaci vydržel do nejdéle. Jedná se totiž o borce, který exceluje v kleci i mimo ní, což je splněný sen každého promotéra. „Moc téhle otázce nerozumím. Nemyslím si to. Co čekáš, že na to řeknu?“

 

„Jak to myslíš, jestli už nepřerůstám OKTAGON?“ vložil se do věci i sám Keita. „Osobně si to nemyslím. Jsem na tom stejně jako ostatní. Nejsem o nic větší. Viděli jste například výkon Samsonidseho? To je sakra hladový týpek.“

„Myslím si, že do našich řad skvěle pasuje. Pravidelně vyrážíme do Německa a dalších zemí, takže si myslím, že to skvěle zapadá. Můžeme společně růst,“ doplnil i druhý spolu-majitel Pavol Neruda.

  

Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Lima – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Austin vs Andryszak

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs ?

Vlček vs Torok

Rock vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

Škvor vs Hajdarpašić

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Engizek vs ?

Jungwirth vs ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *