Organizace OKTAGON MMA hlásí dvě zajímavé posily

OKTAGON MMA
OKTAGON má následující měsíce hodně plný program. Příští týden nás čeká turnaj OKTAGON Prime 5, na který 9.4. naváže turnaj OKTAGON 32 v Ostravě. V květnu pak přijde na řadu OKTAGON UDG, kde uvidíme Vémolu, Marpa, Čepa, Piráta, Magarda a další. A hned na začátku června přijde na řadu velký krok. OKTAGON totiž uspořádá první turnaj v Německu, konkrétně ve Frankfurtu, kde bude vrcholit první řada německé verze reality show OKTAGON Výzva. Navíc se počítá s tím, že bychom mohli dostat titulové duely Puetz vs Zawada a Buchinger vs Keita. Právě v návaznosti na německou expanzi samozřejmě OKTAGON posilule a upisuje nové bojovníky. Před časem to byli bratři Zawadové a nyní to jsou další dvě zajímavá jména.
Vašek Mikulášek konfrontoval drzého YouTubera

“11 vítězství, 9 KO, 7 výher v řadě. Do těžké váhy přichází nový šerif a všichni se musí mít na pozoru! Ve skvělé formě, čtyři roky bez porážky hodlá provětrat všechny borce v žebříčku a odvést vytoužený titul do Německa,” oznámila organizace OKTAGON MMA na svém IG profilu nové jméno, kterým je Hatef Moeil.

Toho mohou fanoušci znát skrze Alexe Cvernu, se kterým se měl Hatef utkat, ale Alex byl bohužel pozitivně testován na koronavirus, takže byl nucen na poslední chvíli odstoupit.

Hatef má celkem na svém kontě 15 zápasů s tím, že 11 vyhrál a 4 prohrál. Naposledy však padl v březnu 2018 a od té doby nasbíral 7 výher v řadě. Velká část z nich navíc byla před limitem, takže těžká váha rozhodně dostává hodně zajímavé jméno. “Jdu si pro vás všechny!” hlásí Hatef na OKTAGON videu.
Dalším přírůstkem by pak měl být Simon Henriksen, který by měl patřit do týmu Puetz/Eckerlin. Simon má na svém IG zajímavou bilanci. V organizaci King of the Street to má 5-0 a ve známém Wotore 0-1. Vypadá to, že v profi MMA zatím nepůsobil, ale i přesto dokázal na sociálních sítích nasbírat téměř 60 000 sledujících, což překonává celou řadu domácích borců.

Další jména se určitě brzy dozvíme…


1 komentář na “Organizace OKTAGON MMA hlásí dvě zajímavé posily”

  1. Pingback: UFC elita reaguje na "BJP" loket a pekelné vstání z mrtvých | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *