Organizace OKTAGON MMA aktualizovala žebříčky! Karol Ryšavý reaguje

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA po vzoru UFC, které své žebříčky vždy aktualizuje v úterý po turnaji, aktualizovala žebříčky, do kterých propsala události z posledního turnaje OKTAGON 43. Dočkali jsme se tedy hned několika zajímavých posunů.

Organizace OKTAGON MMA bohužel přichází o skvělého šampiona

Robert Bryczek, který má aktuálně na kontě dvě OKTAGON ukončení v řadě a celkem čtyři ukončení v řadě, zaslouženě poskočil na první místo za šampiona Kincla, čímž odsunul Vémolu na druhé místo a Piráta na třetí místo. Pokud se tedy nic nestane, tak by právě šikovný Polák měl být dalším vyzyvatelem pro šampiona. Tomu Bryczek slibuje KO, tak uvidíme, kdy na souboj případně dojde. Patrik si totiž samozřejmě po poslední obhajobě zaslouží odpočinek.

Do žebříčku polo-těžké váhy nově vlétl Marc Doussis, který dokázal ukončit Toleda, takže mu nyní patří desáté místo.

Na desátém místě, ale v rámci welteru, je nově Brož, který sporně vyhrál nad Pukačem, z čehož nebyl slovenský bojovník vůbec nadšený. S ohledem na vývoj a výsledek si pak oba borci domluvili odvetu, na kterou by mělo dojít v říjnu na další akci v Bratislavě.
Hodně vysoko se v rámci pérové váhy dostal i Vila, který má aktuálně na kontě 3 OKATGON výhry v řadě a je tak velice blízko titulové šanci. Ta se však bude odvíjet od toho, jak na tom bude šampion Sanikidze, který by se měl primárně utkat s prozatímním šampionem Keitou.

Posunu se pak dočkal i Legierski, který se díky výhře nad Kuzníkem dostal na druhé místo lehké váhy. „#2 Legierski? Podle čeho se dělají tyhle žebříčky by mě zajímalo,“ ozval se v komentářích Karol Ryšavý, který přidal i emoji ťukajících si piv, čímž chtěl nejspíš naznačit, že se mu umístění polského borce nelíbí. Sám Ryšavý je po nedávné výhře nad Kohoutem na čtvrtém místě za Buchingerem a právě Legierskim.

Kompletní přehled žebříčků najdete ZDE.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

17.9. Frankfurt – OKTAGON 46

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *