Organizace I Am Fighter láká na svou novou reality show

I Am Fighter

Organizace I Am Fighter se v poslední době zaměřila hlavně na rozvoj amatérských zápasníků. Od organizace už jsme viděli různé projekty a nyní se vrací s reality show, která od té předešlé mění koncept a fanoušky láká na zajímavé tváře. V reality show se tentokrát představí také ženy.

Nejničivější UFC šampion? Jiří Procházka jasně vládne prestižní statistice

IAF – Reality show I AM FIGHTER II. Změnil se trochu koncept od první řady tak, že jsou ve vile najednou 4 zápasnice a 8 zápasníků, kteří trénují, makají na sobě a bojují o to, aby nevypadli. Vítěz dostane profesionální smlouvu s organizací I Am Fighetr v hodnotě 250,000,-.

Každý tým bude mít svého Teamleadra. Těmi budou David Zoula a Petr Beran, kteří provedou své týmy celou show, radí jim a učí je. Oba se poté utkají na finálovém galavečeru. Tentokrát v souboji podle profesionálních pravidel. V prvním souboji zvítězil David Zoula na body.

Cíl je ukázat lidem, jak těžké to mají obyčejní lidé, co si vybrali svoji cestu – cestu zápasníka. Účastníci spolu budou bojovat v různých disciplínách na různých zajímavých místech. Můžete se těšit na souboje v MMA, grapplingu, postoji nebo jen fyzické testy, které rozhodnou o jejich udržení v reality show. “Ukazujeme lidem krásu tohoto sportu v kontrastu s různými typy lidí a jejich osudy. Většina účastníků už má zkušenosti s MMA,” řekl promotér IAF Petr Ondruš. Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *