Organizace Clash of the Stars uloví hodně kontroverzního politika?

Clash of the Stars
Organizace Clash of the Stars, která se obecně zaměřuje na zápasy influencerů a známých tváří, se sice setkala s hodně rozporuplným přijetím, ale nedá se jí upřít, že se značně posouvá kupředu. První akce totiž působila hodně amatérsky, což se o té druhé, která se konala na pražské Královce, rozhodně říct nedá. Minimálně vizuálně měl celý večer úplně jinou úroveň a dokonce i výkony byly lepší, než na prvním galavečeru. Stále by se samozřejmě dalo najít spoustu chyb, ale na to, že má za sebou organizace zatím jen dvě akce, je znát jasný posun. Už teď se samozřejmě plánuje další turnaj, o kterém se zatím moc neví. Jisté je asi jen to, že by měl být jedním z hlavních zápasů dlouho očekávaný duel Grznár vs Bejr, se kterým už to vypadalo bledě, ale rivalové se nakonec domluvili. Nyní to navíc vypadá tak, že by mohl do Clash klece vstoupit i kontroverzní politik.
Magard přehlíží zajímavého vyzyvatele a chce jiného? To však nevyjde

Promotér Tomáš Le Sy se totiž na svých sociálních sítích pochlubil schůzkou s kontroverzním Lubomírem Volným, který proslul svým flákancem, kterým vyhrožoval svému kolegovi. Volný byl obecně hodně kontroverzní osobou v rámci pandemie, kdy do světa hlásal různé polopravdy a neověřené informace, kterým však někteří zoufalí lidé věřili a tak Volného následovali.

Wiki k Volného incidentům uvádí toto, “Dne 1. února 2019 vyzval v Poslanecké sněmovně PČR poslance ČSSD Jana Birkeho, aby si šli spory „vyříkat ven“. Volného vystoupení provázelo bouchání do lavic a projevy nesouhlasu části sněmovny. Někteří poslanci se později nechali slyšet, že Volného jednání doporučí k projednání mandátovému a imunitnímu výboru. Birke se Volnému za pokřikování z lavice dodatečně omluvil.

Dne 21. ledna 2021 napadl řídícího schůze Tomáše Hanzela, místopředsedu Poslanecké sněmovny, který mu při jednání vypnul mikrofon s tím, že se Volný nevyjadřoval k tématu. Volný následně šel svůj proslov dokončit na místo předsedajícího, kde se pokusil uzurpovat mikrofon a fyzicky i slovně napadal poslance, kteří mu v tom chtěli zabránit.
 

Volný byl následně vykázán ze Sněmovny až do konce jednacího dne. Premiér Andrej Babiš i většina z vyjádřivších se poslanců a poslankyň poté Volného chování odsoudila. Mandátový a imunitní výbor Poslanecké sněmovny Volnému udělil pokutu ve výši jednoho poslaneckého platu (přibližně 90 800 Kč), Volný ji však zaplatit odmítl a v celé věci se považoval za napadeného. Fyzickou potyčku vyšetřovala také policie jako podezření z výtržnictví.”

Pro Clash of the Stars tedy naprosto ideální materiál, který samozřejmě případně přitáhne hodně pozornosti. Sám Volný je navíc souboji evidentně nakloněný. “Všechny vás zdravím. Jestli o to budete stát, tak nakonec přijde i flákanec,“ vzkazoval Volný ve videu, které COTS sdílelo na svém IG profilu.

Uvidíme tedy, zda se Volného zápas potvrdí a kdo bude případně jeho soupeřem. V minulosti totiž o zápas projevil zájem i další kontroverzní politik Pavel Novotný, takže by mohlo dojít na velký střet.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *