Ondřej Novotný zmiňuje možného dalšího člena milionového Tipsport Gamechangeru

Tipsport

Na poslední velké tiskové konferenci OKTAGON TIME, která se konala na začátku prosince před turnajem roku OKTAGON 37, byl odhalen velkolepý projekt Tipsport Gamechanger, ve kterém se ve váze do 77 Kg bude bojovat o doslova miliony. Hned v souvislosti s představením pyramidy jsme se dočkali potvrzení prvních 7 jmen, ke kterým se následně přidal nový šampion Brito. Postupně se pak začala plnit i druhá osmička, ve které je například Pirát, Lohoré a nebo nováček Glissman. Promotér Ondřej Novotný pak naznačil další jméno, které by se případně mohlo do pyramidy dostat.

Největší výzva v kariéře! Siváka čeká souboj o titul!

„Je to reálné,“ reagoval Ondřej Novotný během vysílání na dotaz od Miloše Petráška, zda je reálné, že by se do projektu Tipsport Gamechanger po poslední tvrdé výhře probojoval i divočák Úškrt. „Může se to stát. Může se to stát, protože já jsem vlastně chtěl, aby tam byli, pokud možno, dva Češi, dva Němci a dva Slováci. Samozřejmě, když si o to Rado řekl a podává takové výkony, jaké podává a když si vzpomeneme na jeho zápas v 77 s Kertészem, kde ho měl na lopatě a už jen stačilo zavřít dvířka, ale Máté prostě nějakým způsobem vyklouzl, tak proč ne vlastně? Evidentně má ránu v 84, takže v 77 to může být hodně nepříjemný žolík pro kohokoliv.“

Úškrt má za sebou delší pauzu, během které se na něj fanoušci neustále ptali, ale v druhé polovině minulého roku se vrátil zpět do akce a doručil dvě tvrdá ukončení. V posledním souboji s Magnorem navíc ukázal, že dokáže i inkasovat a poté ještě drtivěji vracet.

Pokud by tedy Úškrta nevybrala přímo organizace, tak je ještě možnost u fanoušků, protože o posledním šestnáctém účastníkovi prý budou rozhodovat právě fanoušci, tak uvidíme, jak se nakonec situace vyvine.

 

Zatím potvrzení členové a jejich pozice ve světovém žebříčku

Kincl – 56. místo v rámci střední váhy (maximum 52. místo v rámci střední váhy)

Kozma – 119. místo v rámci welteru (maximum 77. místo v rámci welteru)

Krištofič – 117. místo v rámci střední váhy (maximum 104. místo v rámci střední váhy)

Brito – 84. místo v rámci welteru, které je i jeho dosavadním maximem

Apollo – 134. místo v rámci welteru (maximum 37. místo v rámci lehké váhy)

Jungwirth – 234. místo v rámci welteru (maximum 181. místo v rámci welteru)

Eckerlin – 187. místo v rámci welteru, které je jeho dosavadním maximem

Kertesz – 154. místo v rámci welteru, které je jeho dosavadním maximem

Veličković – 135. místo v rámci welteru (maximum 73. místo v rámci střední váhy)

Lohoré – 107. místo v rámci welteru (maximum 89. místo v rámci střední váhy)

Suijdam – 340. místo v rámci welteru (maximum 290. místo v rámci střední váhy)

Glismann – 89. místo v rámci welteru (maximum 85. místo v rámci welteru)

Ondřej Novotný o pyramidě a systému

„První část se odehraje v Ostravě 4.3., kde bude 8 zápasů a 8 vítězů. K tomu jeden rezervní zápas. Tito vítězové půjdou do čtvrtfinále. Večer a nebo někdy ráno si pak budou losovat čísla od jedné do osmi. Jednička se pak postaví ke zdi, kde bude pavouk a postupně si takhle budou vybírat, na jaké místo chtějí jít a nebo proti komu. Budou tedy mít na své zápasy vliv. Fanoušci se také budou moct zapojit skrze hlasování. Rozhodnou o posledním účastníkovi pyramidy. Vybereme asi dvě nebo tři jména, pro která pak budou moct hlasovat. Po těch osmi zápase navíc budou fanoušci hlasovat pro dva „lucky lůzry“, kteří se vrátí do pyramidy jako rezervní zápas. Kdyby se někdo zranil, tak budou moct zaskočit.

Máme už 8 bojovníků, které jsme nasadili z našeho žebříčku, a teď řešíme dalších 8, které vybíráme ze jmen, která se nám přihlásila. Celkem bude součástí projektu 5 akcí, protože čtvrtfinále bude rozdělené na dvě akce. Jedna bude v Čechách a druhá v Německu. Pak bude samozřejmě semifinále a finále. Celý rok tedy budeme mít spoustu zábavy,“ doplnil Ondřej Novotný v nedávném rozhovoru pro MMA Junkie.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *