Ondřej Novotný vysvětluje, proč zatím více nereagoval na BJP úspěch

Ondřej Novotný Jiří Procházka

Poslední dny se v celém mediálním prostoru v ČR objevovalo jméno Jiří Procházka, který dosáhl historického úspěchu, kterým se samozřejmě zabývaly nejen specializované weby, jako jsme my a naši kolegové, ale vlastně všechna média napříč spektrem. Jiří Procházka byl tedy v poslední době relativně všude, ale jedna reakce fanouškům evidentně hodně chyběla. Celá řada si jich totiž stěžovala na to, že fenomenální úspěch nijak více nereflektoval promotér a spolu-majitel organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný, který ve svém fotbalovém vysílání vysvětlil, jak se věci mají a jaký má plán.

Jakou hodnotu má šampionský UFC opasek Jiřího Procházky?

“Nechtěl jsem být jeden z milionu… Samozřejmě jsem si s Jirkou psal a tak dále, ale chtěl jsem to nechat na ta média, ať si to rozeberou ten první dojem a ať to všichni vstřebají. Chtěl jsem udělat rozhovor s Martinem Karaivanovem, ale přiznám se, že to včera bylo náročné a že jsem také na dovolené. Občas prostě neuděláš všechno. Na MMA dojde. Jsem domluvený i s Jiříkem, že uděláme nějaký pokec, ale myslím si, že teď to nechám těm, kteří jsou ve velkých médiích a různě se tím snaží živit. Já pak přijdu a udělám takový souhrn. A tedy můj rychlý názor, jestli to lidi zajímá, tak si myslím, že bylo evidentní, že kdyby ho těch 28 sekund před koncem neutáhl, tak zápas prohrál na body. Je to evidentní podle karet, které jsme viděli. Víc k tomu zatím není potřeba. Jen to, že to fantasticky pomohlo celé věci a že si to Jiří obrovsky zaslouží. A to přivítání v Brně? Ty vole…” vysvětlil Ondřej Novotný ve svém fotbalovém vysílání 15.6. pár dní po Procházkově úspěchu.

Mnozí fanoušci totiž vytvářeli konspirační teorie, že Novotný Procházku přehlíží, protože mu UFC zatrhlo výlet do Singapuru, kde měl tvořit obsah, ale je evidentní, že reakce a rozhovor s Jiřím v plánu je.
 

Stopka od UFC

“V tuto chvíli jsem měl sedět v letadle směr Singapur. Byl jsem povolán do zbraně hlavním partnerem Jiřího Procházky a Joanny Jedrzejczyk (poznámka redakce – s největší pravděpodobností společnost XTB, který nově sponzoruje i OKTAGON), abych pokrýval turnaj UFC Singapur a abych přinášel jejich jménem všechny novinky, informace, rozhovory s Jiřím Procházkou, trenérem Karaivanovem, Jaroslavem Hovězákem, Joannou, Gloverem, jeho týmem  a tak dále. Měl jsem to super namyšlené. Byli jsme domluvení i s O2 TV, že z toho nějaké výstupy vezmou do studia, které chystají…

Dostal jsem přidělenou akreditaci od UFC, za což děkuji Telly/Premier Sport, kteří vlastní práva na vysílání. Všechno bylo v pořádku a pak se najednou UFC nějak seklo, že jsem závadová osoba, kvůli tomu, že jsem hlavní tváří OKTAGONu. Akreditaci mi odebrali. Tak jsem říkal ok, že se asi nebudu nikoho prosit. Bez akreditace bych se ke klukům dostal, ale nedostal bych se ke Gloverovi, nedostal bych se na oficiální akce a tím pádem jsme se domluvili, že to necháme spát. Majitelem OKTAGONu jsem byl i v dobách, kdy jsem komentoval UFC na Nově. I v době, kdy bylo UFC v Praze a odvedl jsem myslím si profesionální práci v rámci všech rozhovorů, studia a tak dále. Dokážu to rozdělit…
 

Myslím si, že je to záchvat někoho, kdo tomu vlastně nerozumí. My komunikujeme i s UFC. Ten svět je malý. Je to stále o 20 lidech. Je to spíš záchvat někoho, kdo si nedal jedna a jedna dohromady. Prezident PFL chodí běžně do rohu, běžně se tam ukazují lidé z Bellatoru a dalších organizací… Je to velká škoda pro UFC. Nechci si nijak plivat pod nohy, ale myslím si, že tam nikdo jiný takový nebude, který by byl schopný tolik toho obsahu vyplodit a že by to tu sakra mělo zhlédnutí,” vysvětloval Ondřej Novotný před turnajem UFC 275 ve svém vysílání, jak přišel o šanci vyrazit do Singapuru.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *