O´Malley se zastává UFC prezidenta Whitea v souvislosti s fackovanou s manželkou?

Sean O´Malley
Na začátku týdne se objevila hodně šokující zpráva, respektive video, na kterém byl zachycen UFC prezident Dana White, jak se během oslav příchodu nového roku doslova fackuje se svojí manželkou. Nejen v komunitě kolem bojových sportů to samozřejmě vyvolalo obrovské pozdvižení. Sám White incident okomentoval v tom smyslu, že byli oba opilí a že se sice nic podobného nikdy předtím nestalo, ale že je to samozřejmě neomluvitelné. Názory na celou situaci se různí, ale Sean O´Mallex má evidentně jasno.
UFC s ním vyběhlo! Jak nový šampion Lopez hodnotí OKTAGON?

„Je mi Dany líto,“ řekl O’Malley ve svém podcastu. „Jeho žena mu dala facku. To je hrubé a zaslouží si to facku vrátit. Já nevím. Je to celé ošemetné. Chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se chovali k tobě.

Udělal by to někdy, kdyby byl střízlivý? Ne. Předpokládám, že kdyby byl střízlivý a dostal by podobnou facku, tak by jeho první reakce nebyla o tom, že by jí vrátil zpátky. Když alkohol teče proudem, tak se dějí různé věci. Nikdy jsem holku neuhodil, ale když jsem byl moc, tak jsem dělal věci, který jsem pak nemohl uvěřit.

Myslím však, že to nebylo správné. Samozřejmě bys nikdy neměl uhodit ženu, ale když alkohol teče proudem a ona ti dá první… Měla čekat reakci a měla nechat ruce nahoře. Měla být připravená. Když dáš někomu facku, tak musíš počítat s tím, že jí také dostaneš. Když už, tak měla v tom kombu pokračovat. Přední zadní a ne jen zadní a hotovo,“ popisoval s nadsázkou O´Malley.

Zatím se zdá, že Dana White z celé situace vyvázne relativně bez problémů, což je v ultra korektních Spojených státech až zázrak. Vypadá to však tak, že to odnese jeho nový projekt, kterým je organizace zaměřená právě na fackování, jejíž vysílání v televizi bylo bez dalšího komentáře prozatím zrušeno.
  

White a jeho reakce

„V sobotu večer na Silvestra jsme byli s manželkou venku a bohužel se to stalo. Jsem jeden z těch chlapů, které jste slyšeli dlouhé roky říkat, že nikdy, nikdy neexistuje omluva k tomu, že muž vztáhl ruku na ženu. A teď jsem tady na TMZ a mluvím o tom, protože se mi to stalo. S manželkou jsme svoji už skoro 30 let, známe se od 12 let. Samozřejmě jsme si spolu prošli nějakou tou s***kou, máme tři děti a tohle je jedna z těch situací, která je hrozná. Stydím se za ni, ale zároveň je to jedna z těch situací, kdy se víc bojíme o naše děti.

Máme tři děti a samozřejmě od té doby, co se to video objevilo, jsme ho dětem ukázali. Teď se víc soustředíme na naši rodinu. Lidé na to budou mít své názory a většina z nich bude mít pravdu, zejména v mém případě. Na ženu se nikdy nesahá. S manželkou se milujeme, jsme spolu už hodně dlouho. Známe se od malička a tohle je prostě jedna z těch nešťastných situací.
 

Určitě v tom bylo hodně alkoholu, ale to není omluva. Doslova se na to vůbec neomlouvám. Nikdy předtím se to nestalo. Je to poprvé, co se to stalo, ale lidé budou říkat, co budou říkat. Je to tak, jak to je a cokoli lidé řeknou, je zasloužené. Já si to zasloužím. Stalo se to. Nevím, proč se to stalo.

S manželkou jsme se jeden druhému omluvili. Omluvili jsme se našim dětem a tohle je jedna z těch věcí, kdy se každý ozve. Mně je úplně jedno, co si o tom myslí ostatní. Teď nás víc zajímají naše děti a péče o rodinu. To byl začátek a konec. Stále jsme na dovolené. Jsme samozřejmě nejlepší přátelé, ona je moje žena. Vypili jsme toho moc a ať se té noci stalo cokoli, stalo se.
  

Je to samozřejmě jedna z těch situací, která je pro nás oba trapná, ale víc nám jde o naše děti. Nikdo vás nezná lépe než vaše děti. Vyrůstají ve vašem domě, všechno vidí, všechno slyší, všechno vědí.

Všichni se mě vždycky ptají, jestli se starám o tohle, jestli se starám o tamto. Můj odkaz a všechny ty ostatní věci s prací pro mě nic neznamenají. Všechno je to o rodině. Je to o vaší ženě a dětech. I na tuhle situaci bude mít každý svůj názor. My se teď prostě staráme o rodinu a soustředíme se na naše děti. Ale já a moje žena jsme v pohodě, jsme v pohodě, reagoval Dana White obsáhle na celou situaci, přičemž zdůraznil, že šlo o první podobný incident.
 

Tomu samozřejmě může veřejnost věřit a nemusí. Navíc to vrhá špatné světlo na celý MMA svět, když po sociálních sítích koluje video, jak prezident nejprestižnější a nejmocnější MMA organizace fackuje svou ženu.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *