OKTAGON vítá polskou posilu, která už zná prvního soupeře

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA minulý rok úspěšně expandovala do sousedního Německa, kde už uspořádala celkem tři akce. Dvakrát zavítala do Frankfurtu a letos poprvé do Mnichova. Už v červnu pak bude expanze pokračovat Oberhausenem, kde se uskuteční druhá polovina čtvrtfinále projektu Tipsport Gamechanger. Právě zde by se prý měl představit zkušený polský zápasník.

Ty blázne! OKTAGON oznamuje bombu a fanoušci jistě skáčou nadšením

Další posilou pro organizaci OKTAGON MMA by měl s největší pravděpodobností být polský zápasník Adrian Kepa (11-7). Ten zatím svoji kariéru strávil v menších polských organizacích. S profesionálním MMA začal před deseti lety v roce 2013, ale z počátku se mu moc nedařilo. Kepovi se nejvíce dařilo v letech 2016-2019, kdy zaznamenal bilanci 7-2. 

V posledních dvou letech zřejmě Kepa „experimentoval“ s váhou, protože z posledních čtyř soubojů nešel ani jeden ve stejné váze. Naposledy si však připsal cenný skalp bývalého zápasníka UFC Chrise Fishgolda. Ten ze souboje musel po prvním kole odstoupit, protože mu Kepa svými koleny zranil žebra a Fishgold nemohl pokračovat.  
V jaké váze se Kepa představí? V posledních čtyřech zápasech nastoupil pokaždé v jiné váze – perová, lehká, catchweight a welter. Polští kolegové z MMA Top News vypátrali, že se Kepa představí už na turnaji OKTAGON 44 v Oberhausenu, kde by se měl střetnout s Konrádem Dyrschkou, tudíž by se mělo jednat o souboj v lehké váze. 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Kępa MMA (@kepa_mma)

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs Kepa 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

Bagishvili vs Austin 

Shaaban vs Fiala

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *