OKTAGON UDG: Vémola vs Marpo – STREAM

OKTAGON Vémola Marpo
Organizace OKTAGON MMA právě startuje OKTAGON UDG, který musel být v návaznosti na zranění Karlose Vémoly několikrát odložen. Nyní nás však čeká nejen souboj Vémola vs Marpo, ale mnoho dalších zajímavých duelů. Celý galavečer je možné sledovat skrze PPV organizace, ale Prelims karta bude k dispozici i na Tipsport TV, kde stačí mít vsazený tiket za 30 Kč. Navíc můžete získat 500 Kč a vstupní bonus až 50 000 Kč. Nastala však zásadní změna, na kterou je třeba dát pozor. Na Tipsport TV totiž bude k dispozici jen PRELIMS karta. Tu hlavní najdete jen na PPV, takže je třeba s tím počítat.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.
Skrze Tipsport TV tak bude možné sledovat jen Prelims kartu, která vrcholí soubojem Apollo vs Mazuch. V rámci Prelims karty pak dojde i na souboje Sedláčková vs Norek, Lengál vs krčmář, Paleš vs Bahník, Greguš vs Malatesta a Mané vs Kosut. Hlavní kartu pak může poslouchat jako audio komentář.

1. Klikněte ZDE a založte si účet u společnosti Tipsport

2. Nyní můžete 7 dní sledovat přímé přenosy zcela zdarma, následně je nutné vsadit 30 Kč za měsíc

3. Vstupní bonus 500 Kč bez nutnosti vkladu obdržíte ihned po dokončení ověření a spuštění trvalého konta. Pokud máte účet u České spořitelny, Air bank či Monety, tak je možné možné ověřit online

Již registrovaným uživatelům internetového sázení jsou video-přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Jak sledovat Tipsport TV?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky (viz přiložený obrázek).

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *