OKTAGON se s ním tedy nemaže! Eckerlin už zná svého dalšího soupeře

Proběhnuvší turnaj OKTAGON 46 nabídl i souboj Jungwirth vs Palaiologos, který měl být předzvěstí jiné a větší bitvy. Kelt však potřeboval vyhrát, což se mu nepodařilo. Řek byl totiž skvěle připraven a hned v prvním kole poslal nejprve zadní a poté tvrdým hákem domácího borce k zemi. Tam sice Jungwirth srdnatě vzdoroval, jak má ostatně ve zvyku, ale nakonec byl přeci jen nucen vzdát, protože si poranil ruku. Přišel tak o zdraví, výhru, ale i velký německý duel s Eckerlinem, který se plánoval. Místo něj se tedy začal hlásit Řek Palaiologos s nabídkou na odvetu, ale toho Eckerlin odmítl.


Clash má novou hvězdu? Zajícová nastoupí do hodně pikantního souboje

„To mě jako vážně vyzval? Proč bych s ním měl bojovat? Však v prvním zápase proti mně nevydržel ani 3 minuty. Opravdu mě nezajímá, co chce a o co se hlásí. Já v tom mám jasno. Chci soupeře z TOP 5 divize. Proč bych měl brát odvetu s borcem, kterého už jsem porazil? Nikam by mě to přeci neposunulo,“ reagoval Eckerlin na Twitch streamu na dotaz jednoho z našich fanoušků.

Eckerlinovo přání utkat se soupeřem z TOP 5 se však rychle splnilo. Německou hvězdu prověří dvojka žebříčku welterové váhy OKTAGON – Leandro „Apollo“ Silva (27-11-1-1NC). Silva zatím v OKTAGONu zaznamenal šest zápasů s celkovou bilancí čtyři vítězství a dvě porážky. Apollo se představil také ve druhém kole projektu Tipsport Gamechanger, kde vypadl ve druhém kole, kde nestačil na pozdějšího finalistu Řeka Andrease Michailidise.  
Souboj Christian Eckerlin vs Leandro Silva je vypsán v domluvené váze do 80 kilogramů a uskuteční se 18.11. na galavečeru OKTAGON 49 v Kolíně nad Rýnem, kde v hlavním zápase uvidíme také bitvu o titul v těžké váze mezi Hatefem Moeilem a Lazarem Todevem. 
Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs Andersrod

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Morris

Horváth vs Sami
4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Stolze vs Lewis

Austin  vs Mysiala

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt

 
18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs Silva

Škvor vs Doussis

Ilbay vs ?

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Lengál vs Bark

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *