OKTAGON šampion Patrik Kincl měl spojit síly s UFC hvězdou Chimaevem?

Chimaev Kincl

Původně jsme počítali s tím, že někdy na konci roku uvidíme titulový duel Kincl vs Bryczek, ale s tím se to bohužel zamotalo, protože Polák nejspíš míří do UFC, takže se musí najít nový vyzyvatel. Kincl tak nyní trénuje bez toho, aniž by věděl, na koho se vlastně připravuje, což je nepříjemné, ale v této fázi přípravy to naštěstí zatím není až tak velký problém. Obecně se totiž počítá s tím, že Kincl půjde znvu do boje na konci roku, kdy má OKTAGON na programu hned dvě velké akce. Má tedy čas, který může využít nejen na sebe, ale i na další bojovníky, jako je třeba kolega David Dvořák a nebo UFC hvězda Khamzat Chimaev.

Rozhodčí Jakub Müller negativně reaguje na titulový zápas Tadeáše Růžičky

„Tohle se docela zamotalo. Původně jsem dostal zprávu, že poletím do Švédska, ale nesehnali dost sparingů a odletěli do Dubaje, pak se měli rozhodnout, jestli tam poletím taky. Nová zpráva je, že sehnali asi deset sparingů, borci přiletěli do Švédska, ale Chimaev se zabalil a odletěl do Dubaje. Takže uvidíme, co bude, nebude,“ prozradil totiž Patrik Kincl nedávno pro Kaocko.cz, že dostal pozvánku do kempu Khamzata Chimaeva, který se připravuje na říjnový souboj s Costou, skrze který by se klidně mohl propracovat k titulové šanci. Nic tedy evidentně nebere na lehkou váhu, ale zdá se, že Kincl zatím tým nedoplní.

Naopak ho nejspíš nahradí Volkan Oezdemir, který se po poslední výhře v Paříži nechal slyšet, že míří do Abu Dhabí, „Khamzat mi opravdu pomohl, protože pokud se člověk naučí bránit jeho takedowny, tak už ubrání vše. Chimaev do mé přípravy vnesl intenzivní výzvu, což mi hodně pomohlo. Teď je v Abu Dhabí, takže za ním vyrazím, abych mu na oplátku já pomohl s přípravou.“

Už jen to, že Patrik Kincl podobnou pozvánku dostal, i kdyby nevyšla, je známkou toho, že je v Evropě hodně ceněným bojovníkem.
    

S Vlkem krátce potrénoval i Vémola

„Tak jsem myslel, že si před kempem v Thajsku trochu odpočinu. S těmahle frajerama je to však bez šance… Ale co tě nezabije, to tě posílí! Oss,“ pochlubil se nedávno Karlos Vémola fotkou z Team Nogueira Dubai, kde stojí hned vedle UFC hvězdy Khamzata Chimaeva, který je pověstný svou smrtící hrou na zemi. Na místě je navíc i dvojnásobný světový šampion v plážovém wrestlingu a dvojnásobný šampion v no-gi BJJ Rahmani, který Vémolu také jistě hodně prožene na zemi. Terminátor tak má k dispozici elitní borce a to je přitom jen na začátku přípravy. Míří totiž do Thajska, kde bude příprava na slovenského obra pokračovat.


1 komentář na “OKTAGON šampion Patrik Kincl měl spojit síly s UFC hvězdou Chimaevem?”

  1. Pingback: UFC 293 Adesanya vs Strickland: Analýza, Tipy a Sázky | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *