OKTAGON Prime 5: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON Prime, Tipsport

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON Prime 5, který se koná ve slovenském Šamoríně. V hlavním zápase se představí bývalý titulový vyzyvatelé Bojan Velčkovič a Máté Kertész. Dále se můžete těšit na Kaika Brita, Andreje Kalašnika, Roba Pukače, Jakuba Tichotu, Rafaela Xaviera a další zajímavá jména. Celý turnaj můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Je to tady zas! Conor McGregor byl znovu zatčen

Toledo vs Stroumpoulis – zápas skončí na KO/TKO 1,80

Toledo už je zkušeným veteránem, který sbíral své největší zkušenosti především v ACB/ACA. Zde ale většinou narazil v roce 2020 organizaci opustil s bilancí 2-4. V posledním souboji, který už absolvoval v OKTAGONu v celku překvapil, jelikož často přenášel zápas s Xavierem na zem. Toledo je hlavně tvrdý postojář, ale jeho brada už toho také hodně zažila. To by mohla být výhoda pro řeckého soupeře Stroumpoulise. Byť jde do prvního zápasu v polotěžké váze, tak jeho předností by mohla být především rychlost. Na druhou stranu, pokud se zápas přenese na zem, tak navrch bude mít určitě Toledo, ale zaujal mě zde kurz na to, že zápas skončí KO/TKO, který je aktuálně 1,80. Myslím, že Toledo zvítězí buď na ground and pound, nebo může chytnout nějakou ránu v postoji, ale 1,80 je zkrátka pěkný kurz.  

Plesník vs Graca – Plesník zvítězí na KO/TKO 2,50

Zkušený boxer Michal Plesník se naposledy představil na galavečeru OKTAGON 30, kde si poradil s Vito Špicem. Očekávám, že by si Michal mohl prosadit svůj kvalitní box, může se také spolehnout i na delší rozpětí paží, což může být rozhodující. Matěj Peněz už ukázal, co na Gracu platí. Navíc by Plesníkovi nemělo hrozit, že se jeho soupeř pokusí vzít zápas na zem, jelikož je to postojář, který má základy v kickboxu. To vše by měla být “voda na mlýn” Michala Plesníka, který by si mohl připsat své druhé vítězství v MMA. Kurz na jeho vítězství na KO/TKO je pěkných 2,50. 

TIPY:

Tipsport

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *