OKTAGON přenechá velký zápas jiné organizaci? Novotný vysvětluje

Novotný OKTAGON FABRIQ Attila

V souvislosti s turnajem OKTAGON 35 se nejvíce mluví o hlavním zápase a nebo o válkách Roušal vs Bartl a Moon vs Dohnal, ale rozhodně se nesmí zapomínat ani na hlavní před-zápas, ve kterém se spolu utkali Ryšavý a Fodor. Právě první jmenovaný předvedl další dominantní výkon a nakonec si připsal cennou výhru. Žádný velký odpočinek ho však rozhodně nečeká. Naopak! Na dohled je totiž mega zápas, který se však překvapivě neodehraje pod taktovkou organizace OKTAGON MMA.

Šampion Kincl stručně reaguje na Vémolův vpád do oktagonu

Hned po souboji bylo totiž ještě v kleci potvrzeno, že se Karol na začátku listopadu vrátí do boje v rámci organizace FABRIQ. Očekávalo se, že by mohl dostat zajímavého soupeře, ale málokdo asi čekal, že jím bude právě bývalý OKTAGON šampion Mateusz Legierski. V rámci nové organizace se tak dočkáme duelu Ryšavý vs Legierski, který by jinak mohl být hlavním zápasem OKTAGON Prime karty a nebo hlavním před-zápasem jakékoliv OKTAGON karty. Jak je to možné?

“My, když s námi někdo kamarádí a jsme schopní si vyjít vstříc, tak jsme schopní vyjít vstříc tužbám bojovníků a také organizací, které jsou s námi na normální bázi. Nevidíme důvod, abychom nepomáhali tomu sportu, když tomu pomoct můžeme. Byť máme letos 10 turnajů a příští rok minimálně 12, možná i 14, tak to někdy vyjde tak, že by ti bojovníci čekali dlouho a nebo třeba u nás prohrávají nebo cokoliv podobného. V tom to je. Pakliže si Attila udělá novou organizaci a řekne, že je tam Karol doma a Karol s tím souhlasí a Legierski s tím souhlasí a jinak by museli čekat a tady mohou být hlavní zápas, kdy bude pozornost upřená na ně, tak to není nic proti ničemu,” vysvětlil promotér Novotný na dotaz od MMA Shorties, jak je možné, že tak důležitý souboj v kontextu OKTAGON lehké váhy v OKTAGONu neuvidíme.

Dá se tedy očekávat, že konkrétně ve FABRIQu uvidíme časem i další zajímavé zápasy, kde budou nejspíš figurovat hlavně SFG tváře.

 

Vémola se splnění přání zatím nedočká

“Můžeme to potvrdit, že tam nebude,” reagoval promotér Ondřej Novotný na dotaz od MMA Shorties, za už je jisté, že Karlos Vémola na turnaji OKTAGON 36 v Německu startovat nebude. “Strašně o to stál. Já tomu rozumím a my bychom o to stáli taky, ale myslím si, že má před sebou (velký zápas) a hlavně za sebou dvě operace. Já jsem mu říkal, že má dvě operace, tři zápasy a ještě jeden ho čeká, že ve své nejaktivnější sezone udělal 5 zápasů, tak pojďme být střízliví. On, když se rozjede, tak by zápasil každý měsíc. Já to respektuji a baví nás to, ale myslím si, že krátce po novém roce tam máme další zajímavou věc, o kterou bude určitě stát, tak jsme se domluvili, že to chápe.”

Sám Karlos totiž mluvil o tom, že by chtěl v Německu nastoupit do těžké váhy a ideálně s Moeilem bojovat o volný titul šampiona těžké váhy. Toto přání se mu však zatím nesplní. Moeil se totiž utká s Kimballem, což slibuje hodně zajímavou podívanou. Vémolu pak s největší pravděpodobností, pokud se všechny zúčastněné strany domluví, čeká odveta s Patrikem Kinclem, na kterou fanoušci a vlastně i sami bojovníci čekají už od dob XFN, kdy nám byla poprvé slíbena.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *