OKTAGON nabídne další zajímavý titulový zápas?

OKTAGON

OKTAGON nabídne další zajímavý titulový zápas?

Aktuálně máme před sebou turnaje OKTAGON 22 a 23, které v obou případech nabídnou jako hlavní zápas večera titulovou bitvu. Na konci března to bude souboj o šampiona střední váhy Vémola vs Ďatelinka a na začátku května pak duel Kozma vs Apollo. Dle aktuálních informací a náznaků to navíc vypadá tak, že se v relativně blízké době dočkáme další titulové bitvy, tentokrát v rámci těžké váhy. Kdo na vrcholu divize nahradí Michala Martínka, který před časem odešel do ruské organizace ACA?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/03/08/barborik-se-zastal-kamarada-budaye-a-varoval-vemolu/

Těžkých vah je obecně málo a těch kvalitních samozřejmě ještě méně. Proto je už nějakou dobu jasné, že o titul šampiona těžké váhy dostane šanci zabojovat Martin Buday, který reprezentuje slovenský gym SFG. V minulosti se hned několikrát mluvilo o souboji Martínek vs Buday, ale navzdory plánům na něj bohužel nedošlo a nyní už ani nedojde, protože Martínek zamířil do ACA.

Bady měl navíc dlouho problémy s koronavirem, který se ho nehodlal pustit, ale nyní to vypadá tak, že už je zpátky v tréninkovém tempu a pomalu se připravuje na titulový souboj. Kdo bude jeho soupeřem? To zatím není úplně jasné, ale vypadá to tak, že by mohlo jít o polskou mašinu Mindu.

“King Konga Kamila Mindu v první polovině tohoto roku čeká velký zápas,” informoval Mindův manažer Amadeusz Rybica na svém IG profilu. Amadeus pak v komentářích olajkoval náš dotaz, zda půjde o velký titulový zápas.

Zatím jsou to samozřejmě jen náznaky, ale duel Buday vs Minda by určitě dával smysl. Polák to má totiž aktuálně 6-1 s tím, že dle Fight Matrixu je ve světovém žebříčku těžké váhy na 129. místě, tedy o několik pozic před 144. Budayem. Navíc ho už měli domácí fanoušci šanci poznat. Představil se na turnaji OKTAGON 18, kde hned v polovině prvního kola ukončil Dittricha.

Zatím to tedy skutečně vypadá tak, že bychom se téměř na každém OKTAGON turnaji mohli dočkat nějaké titulové bitvy. Organizace totiž nově působí jen na PPV a Tipsport TV, takže skládá co možná nejatraktivnější karty, které přitáhnou největší možné množství pozornosti.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *