OKTAGON na Štvanici bohužel přichází o velký zápas

Oktagon, Buchinger

OKTAGON na Štvanici bohužel přichází o velký zápas

Už 24. července nás čeká další turnaj OKTAGON, který se uskuteční na pražské Štvanici. Galavečeru vévodí titulový souboj ve střední váze mezi Karlosem Vémolou a Marcinem Naruszczkou z Polska. Dnes bohužel organizace na svých sociálních sítích informovala, že turnaj přijde o jednoho velmi zajímavého zápasníka.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/24/khamzat-chimaev-odmitl-zapas-s-byvalym-sampionem/

Na nabitém galavečeru OKTAGON 26 na pražské Štvanici, měl mít zápas také aktuální šampion lehké váhy Ivan Buchinger, který se měl představit v superfightu v catchweight -68 kg. Organizace dnes na sociálních sítích informovala fanoušky, že se na turnaji bohužel nepředstaví.  

“Ivan Buchinger se na Štvanici nepředstaví. Bohužel nebyl žádný kvalitní soupeř, který by se chtěl s Ivanem v požadované váze měřit a přinesl by opravdovou výzvu. Na Nepelu (OKTAGON 27) jsou ale ve hře hned dva extrémně zajímavý a nebezpeční soupeři,” informovala organizace OKTAGON.

Pod tímto statusem se hned objevila výzva od bývalého šampiona lehké váhy organizace OKTAGON Poláka Mateusze Legierskiho (7-0), který napsal: “Bojuj se mnou ve váze do -70 kg. V září budu připraven.” Legierski získal titul v únoru minulého, ale hned poté podepsal smlouvu s polskou organizací KSW, kde si v listopadu připsal vítězství nad Franciscem Barriem. Od té doby však nezápasil, a jak to tak vypadá, tak by chtěl opět využít příležitosti, jak získat zpět titul OKTAGONu.

Bohužel tedy přicházíme o velmi zajímavého zápasníka, ale karta galavečeru OKTAGON 26 zůstává stále atraktivní. Jména jako Brichta, Vémola, Petrášek, Škvor, Juráček, Pudilová, Szabová nebo Gabal slibují zajímavé zápasy.

OKTAGON, Buchinger

2 komentáře na “OKTAGON na Štvanici bohužel přichází o velký zápas”

  1. Pingback: Attila Végh oznámil rovnou dva zápasy | MMA Shorties

  2. Pingback: Nejsem příznivcem laciných titulů, říká promotér MMAsters Macák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *