“OKTAGON komentátor” má naplánovaný další UFC zápas

Gastelum UFC MMA

Zápasník střední váhy UFC Kelvin Gastelum, který se objevil v roli komentátora na turnaji OKTAGON 29, se chystá na další souboj v oktagonu UFC. Představí se na prestižním číslovaném turnaji s velice nevyzpytatelným soupeřem.

Největší výzva kariéry! Dvořák se utká se světovou šestkou

Kelvin Gastelum se představí 9. dubna na galavečeru UFC 273. Zatím není stanoveno místo, kde se turnaj odehraje, ale nejvíce se spekuluje o Barclays Centru v Brooklynu. Nicméně už je známý soupeř, který se utká s Gastelumem. Jeho protivníkem bude nevyzpytatelný a talentovaný Nassourdine Imavov z prestižního francouzského gymu MMA Factory, odkud pochází například Gane a dříve Ngannou.

Kelvin Gastelum neprožívá v UFC zrovna nejlepší období. Od té doby, co zápasil o prozatímní titul s Israelem Adesanyou, se mu moc nedaří a jeho bilance z posledních šesti soubojů je 1-5. Vzhledem k tomu, že UFC se v poslední době moc “nemaže” se zápasníky, kteří stagnují a sbírají spíše porážky, tak se Gastelum musí na tento duel dobře připravit. Naštěstí se stále drží na celkem přijatelné pozici v žebříčku středních vah, kde mu patří desáté místo. Naposledy podlehl Jaredu Cannonierovi a nyní ho čeká další těžká zkouška…

Nassourdine Abdoulazimovitch Imavov mnohé překvapil svými výkony, a to hlavně v posledním zápase. Zde se střetl s dalším talentovaným bojovníkem Edmenem Shahbazyanem. Od “Golden Boye”, který byl v tu dobu po dvou porážkách, se čekalo, že se právě na francouzském zápasníkovi opět chytí. Omyl. Imavov navíc Shahbazyana ukončil na konci druhého kola a ukázal, že se s ním musí v UFC počítat. Jeho bilance v nejlepší organizaci světa je aktuálně 3-1. V zápasech nezapře ani svoje dagestánské kořeny, byť už od 10 let žije ve Francii.

Prozatímní karta UFC 273:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *