OKTAGON jako cesta do UFC! Neporažený borec má o svém snu jasno

OKTAGON UFC
V souvislosti s turnajem FABRIQ 3 se nejvíce mluví o hlavním zápase, o který se postarali Mikulášek a Koky, kteří v prvních dvou kolech nabídli zajímavou podívanou, ale pak přišlo kontroverzní třetí dějství, které skončilo vzdáním Mikuláška. Turnaj však nabídl celou řadu skvělých soubojů. Za zmínku stojí například hlavní před-zápas, ve kterém jsme mohli vidět neporaženého Kadimagomedova, který znovu úřadoval a připsal si další výhru.
Tohle se Vémolovi nebude líbit! Pešta jako první „pravý“ Čech v UFC

Kadimagomedov už měl za sebou dva FABRIQ zápasy, ve kterých porazil Paulase a poté i Konráda. Nyní dostal krajana Macha Muradova Amirkhona, který mu byl skvělým soupeřem. Skvěle totiž bránil a když už se boj přenesl na zem, tak srdnatě vzdoroval. Bohužel se však v zápalu boje zranil a byl tak nucen odstoupit, takže si Magomed připsal pátou výhru v řadě, po které hned pomýšlel na UFC, ktré je prý jeho velkým snem.

„OKTAGON je skvělá organizace. Už od mala mám však sen, že bych se chtěl dostat do UFC. Uvidíme, jaké přijdou nabídky a jak proběhnou jednání. Možná mě v OKTAGONu uvidíte. Toužím sice po UFC, ale neznamená to, že bych OKTAGON odmítal,“ rozpovídal se Magomed po souboji.
     

Právě o přestupu do OKTAGONu se v souvislosti a talentovaným borcem už nějakou dobu mluví, ale zatím na něj nedošlo. Je však evidentní, že Magomed soupeře v rámci organizace FABRIQ MMA jasně převyšuje, takže by si zasloužil povýšení. Však už má na kontě skalpy dvou OKTAGON bojovníků a nyní přidal další dominantní výhru.

„Na konci kola jsem si všiml krve a že má soupeř natržené ucho. Nebylo to mé rozhodnutí, že se duel zastavil. Rozhodli doktoři a rozhodčí. Nic proti tomu nemám. Mohu však říct, že je to hodně silný borec, jak fyzicky, tak mentálně. Respekt,“ vrátil se ještě Kadimagomedov ke zranění soupeře, které ukončilo zápas.
    

Amirkhon chtěl pokračovat, ale nemohl

„Musíme na všem ještě zapracovat a zlepšit se. Máme na čem pracovat,“ hodnotil po turnaji Makhmud Muradov výkony svých dvou krajanů z Uzbekistánu. „U Amirkhona jsem věděl, že první kolo bude těžké. Dobře jste však viděli, že jeho musíte ukončit nebo uškrtit, protože on se nevzdá. Znám toho blázna. Proto jsme ten zápas vzali. Vedení nám poslalo nabídku a my jsme řekli, že bereme vše.

Amirkhon přijel a říkal, že si udělá nejlepší dárek k narozeninám a že mámě a tátovi slíbil, že vyhraje. Prosil mě, že mě tady lidé znají, abych zkusil domluvit s doktory, aby ten zápas pokračoval. Musel jsem mu vysvětlit, že to nejde. Brečel, že prohrál. On to má v hlavě jinak. Říkal, že bude klidně bez ucha, ale že chce pokračovat. Nechtěl takhle prohrát. Jsem na ně hrdý, ale musíme dál makat.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *