OKTAGON hlásí nové zápasy! Dokáže Strzelczyk opět šokovat?

OKTAGON

Aktuálně probíhá turnaj OKTAGON 42, na kterém organizace odhalila další zápasy, které nás čekají v následujících týdnech na galavečerech v pražské O2 aréně, v německém Oberhausenu. V plánu je hlavně očekávaná titulová bitva a odveta mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou. Bylo také odhaleno, že se organizace OKTAGON ještě tento rok vrátí do Bratislavy.

Nabodujte si dnešní zápasy OKTAGONu a UFC jako rozhodčí

Během dnešního galavečeru OKTAGON 42, který se koná v Bratislavě, bylo ohlášeno hned několik nových soubojů, které nás čekají v následujících týdnech. Nedávno byl také oficiálně potvrzen náhradník pro titulový souboj a očekávanou odvetu mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou, která nás čeká už 20.5. na turnaji OKTAGON 43 v pražské O2 aréně. Pokud by se jednomu ze zápasníků něco přihodilo, tak bude připraven naskočit polský bojovník Robert Bryczek. Pojďme se podívat, jaké bitvy nás tedy čekají. 

20.5. Praha – OKTAGON 43: Prozatímní Startovka

Kincl vs Vémola 2

Bryczek vs Chadwick

Glismann vs Van Suijdam

Kozma vs Lohoré

Legierski vs Kuzník

Pukač vs Brož

Surdu vs Gogoladze 

Mellilo vs Mazuch

Daněk vs Brajshori

? vs Villa

V Oberhausenu dostaneme souboj o prozatímní titul, ve kterém se utká Slovák Pavol Langer s Němcem Alexanderem Poppeckem. Soupeře našel také Rafael Xavier, který se utká s katem Joricka Montagnaca – Mateuszem Strzelczykem. Dokáže opět šokovat? Dnes bylo také oznámeno, že se OKTAGON vrátí do Bratislavy, konktrétně 7.10..

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

7.10. Bratislava – OKTAGON


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *