OKTAGON 52 Magard vs Cartwright – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 52, který se poprvé uskuteční v anglickém Newcastlu. V hlavním zápase večera se utkají bývalý šampion bantamové Jonas Magard a Jack Cartwright. Dále se na turnaji představí Matěj Peňáz, Matthew Bonner, Aaron Aby, Adam Palasz nebo Jan Široký. Turnaj můžete od 18:10 sledovat zdarma na TV Tipsport. I tento galavečer můžete tipovat na mmashorties fantasy a zapojit se do hry o mobilní telefon a věci od společnosti Ego Combat.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Promotér Le Sy chválí Mikuláška a prozrazuje, jaké soupeře mu bude Clash shánět

Jonas Magard vs Jack Cartwright – Cartwright zvítězí na submisi 5,50

Možná se mnou někteří z vás nebudou souhlasit, ale jestli má Magard někde slabinu, tak je to jeho grappling a BJJ a proto právě tato sázka. Navíc vítěz tohoto zápasu se s největší pravděpodobností stane dalším, kdo vyzve současného držitele titulu Felipeho Limu. Cartwright má ve 12 zápasech bilanci 11 výher a pouze jedné porážky a je bývalým šampionem organizace Cage Warriors. Anglický zápasník má navíc velmi kvalitní box a je opravdu hodně komplexní zápasník.  

Magard zatím prokázal své dovednosti hlavně na „mikrofonu“ a s Cartwrightem se utkal v několika slovních přestřelkách, po kterých však fanoušky oba naladili na nadcházející zápas. Dánský zápasník, který žije v Anglii, bude nebezpečný hlavně v postoji, kde si se svými soupeři doslova hraje. Jeho pravačka už nadělal problém nejednomu soupeři, o čemž se přesvědčil i Gustavo Lopez, který ale vypadal, že souboj hodně podcenil. Magard má sice kvalitní obranu proti takedownům, ale postrádám u něj potřebnou kvalitu BJJ a pokud se souboj dostane na zem, tak si myslím, že si Cartwright dokáže poradit. Pokud nechcete hrát sázku na konkrétní způsob ukončení, tak kurz na samotné vítězství není k zahození. 

Yousaf Shoaib vs Kexel Eduard – Yousaf zvítězí na body

Yousaf se vrací z kempu v Thajsku, kde se potkal s bývalým zápasníkem UFC Danielem Rodriguezem a procoval nejen na svém postoji. Kexela jsme už v OKTAGONu jednou viděli, když se představil na pražské Štvanici v souboji s Michalem Jančuškou, ve kterém ukázal hlavně kvalitní wrestling. Bude to ale stačit na zkušenějšího Yousafa? Spíše ne, protože mi anglický zápasník přijde více všestranný než německý soupeř.  

Vítěz tohoto souboje nejspíš dostane titulovou šanci, jelikož aktuální šampion Losene Keita míří do Tipsport Gamechangeru a ve hře by tak mohl být prozatímní titul pérové váhy. Yousaf má background v thajském boxu a má výborné klinče u pletiva. Myslím, že v tomto souboji budou oba velmi opatrní, protože jak jsem zmiňoval, tak v sázce bude opravdu hodně. Pokud opět nechcete tolik riskovat, tak kurz 1,45, že zápas skončí na body, zatím není k zahození. 

TIPY:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *