OKTAGON 50 Keita vs Samsondise – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na jubilejní turnaj OKTAGON 50, kde uvidíme hned dva titulové zápasy. V pérové váze si to o pás rozdají Losene Keita a Niko Samsonidse. V lehké pak uvidíme odvetu mezi Ivanem Buchingerem a Ronym Paradeiserem. Turnaj můžete od 18:10 sledovat zdarma na TV Tipsport. I tento galavečer můžete tipovat na mmashorties fantasy a zapojit se do hry o mobilní telefon a věci od společnosti Ego Combat.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

„Bojí se Růžička nebo pořadatelé?“ ptá se Sivák a znovu mluví o astronomické částce

Vladimír Lengál vs Samuel Bark – Vítěz Lengál 1,98

Vlado Lengál se tento rok soustředí hlavně na MMA a nemá takovou vytíženost jako minulý rok. Bude to pro Vlada výhoda? Já myslím, že ano. Samuel Bark má background Muay-Thai a je nebezpečný hlavně svými kopy, které zkoušel i v zápase s Keitou, ale ten si dával později pozor a kopy zachytával, čímž mu eliminoval jednu z velkých zbraní. Keita pak předváděl soustředěný box, kdy střídal údery na obličej a tělo. Na konci prvního kola už Bark vypadal poněkud zlomený, protože mu nefungovalo téměř nic. Ve druhém kole Keita pokračoval v dobrém boxu a to by mohl být návod pro Vlada. 

Lengál bude jistě přesnější a Bark by pro něj mohl být dost vhodným soupeřem. Musí eliminovat kopy soupeře a soustředit se na svůj kvalitní box a svým precizním stylem Barka rozebírat. Dlouho jsem přemýšlel, jestli zvolit i konkrétní sázku, že Lengál zvítězí na body, kde najdeme pěkný kurz 4,00, ale tohle může být dost podobný zápas, jako byl s Keitou. Pokud Švédskému zápasníkovi opět nevyjde úvod, tak se může zlomit a Lengál se svým přesným a precizním boxem může zápas ukončit v kurzu 3,50. Raději sem tedy vybral tip na čistého vítěze, kde je zatím pěkný kurz.  

Losene Keita vs Niko Samsonidse – Samsonidse zvítězí na submisi 7,20

Pro někoho možná kontroverzní tip, ale zde jdu čistě po hodnotě kurzu. Keitu v kurzu 1,18 nemá cenu sázet a jeho vítězství na KO/TKO je na tom s kurzem 1,55 dost podobně. Keita se navíc vrací rychle po zranění nohy, které utrpěl se Sanikidzem a je otázkou jak na tom bude, protože pohyb je jeho předností. Samozřejmě i v postoji bude velmi dynamický a Samsonidse si bude muset dávat pozor na jeho rychlé výpady. 

Abych byl upřímný, tak v tomhle souboji vidím šance cca 65 % vs 35 % ve prospěch Keity, ale je tu faktor, ve kterém bude jednoznačně lepší Niko Samsonidse. Německý zápasník se může stoprocentně spolehnout na svoji zem, kde ho Keita jen tak neohrozí. Niko je navíc černý pás v BJJ a tudíž bude mít na zemi hodně navrch. Navíc bych ho úplně neodepisoval ani v postoji, podívejte se, jak si počínal s Paulusem i s Hanteou, kterého pak navíc ukončil na submisi. Zkrátka v kurzu 7,20 vidím velkou hodnotu a za zkoušku určitě stojí.  

TIPY:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *