OKTAGON 47: Vémola vs Langer – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 47, kde se v hlavním zápase střetnou o titul polotěžké váhy šampion Karlos Vémola a Pavol Langer. Dále na galavečeru uvidíme Ivana Buchingera, Karola Ryšavého, Mateusze Legierského nebo Matouše Kohouta. Turnaje můžete sledovat od 18:10 zdarma na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Co mají organizace UFC, KSW a OKTAGON společné a ostatní o tom mohou jen snít?

Marek Mazuch vs Jamie Cordero – Vítěz Cordero 2,02

V tomto duelu je lehkým favoritem Marek Mazuch, ale Cordero ukázal, že jeho postoj není radno podceňovat a zde vzhledem ke kurzu se vyplatí sázka na německého bojovníka. Zde se asi nejspíš nemusíme rozepisovat o tom, kdo má jaké přednosti. Pro oba zápasníky je to hlavně postoj, ve kterém bude mít lehce navrch Cordero díky svému backgroundu v Muay Thai.

Mazuch je sice také výborný postojář, ale ve svých zápasech nezapojuje tolik kopy jako Cordero. Vzpomeňme na zápas Mazucha s Kustersem, který mu nadělil hned několik kopů na nohy a ve třetím kole pak Holanďan dominoval. To by mohl být klíč souboje i zde. Pokud se Corderdo zaměří na kopy a Mazucha zpomalí, tak je dost velká šance, že překvapí něčím podobným jako v zápase s Torokem, byť kvality Mazucha jsou samozřejmě o level výš. 

Adam Horváth vs Ahmed Sami – Vítěz Sami 1,60

Zatím velmi slušný kurz na vítězství egyptského válečníka, který měl původně prověřit kvality Vlasta Čepa. Horváth jde do zápasu po měsíci od velkého vítězství na turnaji Fabriq, kde za necelou půl minutu ukončil Matěje Šurína. V tomto souboji bude mít velkou výškovou převahu, ale to není nic, co by Sami nezažil. Ten se může pochlubit kvalitním backgroundem z Muay Thai, kde nasbíral bilanci 16-0 a je tedy jasné, jaké jsou jeho přednosti. 

Sami je velmi dobrý v klinčích a umí si pomáhat neortodoxními údery. Jeho největší slabinou je zatím zem, kde by mohl mít Horváth výhodu. Tomu se například podařilo zvítězit v několika zápasech ze zad, když nasadil submisi. Sám od sebe ovšem iniciuje takedown zřídkakdy. Sami by měl být v postoji lepším zápasníkem, ale a je otázkou, jak si oba povedou případně na zemi. V posledním zápase Samiho prověřil typově podobný soupeř jako je Horváth a bylo z toho vítězství egyptského zápasníka na submisi v prvním kole. Pokud chce Sami v OKTAGONu pomýšlet na lepší soupeře, tak musí Horvátha zdolat.    

TIPY OKTAGON:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *