OKTAGON 45 Speciál a 45 – Analýza Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na dva turnaje OKTAGON 45, kde se v očekávaných hlavních zápasech utkají o titul bantamové váhy Jonas Magard s Felipem Limou a na sobotním turnaji se pak šampion pérové váhy Mate Sanikidze utká s prozatímním šampionem Losenem Keitou. Oba turnaje můžete od 19:00 sledovat zdarma na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

OKTAGON Štvanice bohužel hlásí další ztrátu! Mega zápas neuvidíme

Rado Úškrt vs Tato Primera – Úškrt zvítězí na KO/TKO 2,50

Rado Úškrt se v minulém roce vrátil po tříleté pauze a zaznamenal dvě vítězství na KO/TKO, ale v letošním roce narazil na Melvina Van Suijdama, se kterým prohrál na body. Nicméně v souboji s těžkým protivníkem nezanechal nejhorší dojem. Primera je vyhlášený držák a poslední porážku na KO/TKO utrpěl ještě před angažmá v organizaci OKTAGON, když na turnaji Night of Warriors padl s Machem Muradovem v prvním kole. 

Úškrt v posledním zápase doplatil hlavně na špatnou obranu proti takedownům, čehož Van Suijdam dokonale využíval. Takedowny ze strany Primery většinou nehrozí, což je pro Rada velká výhoda může se plně soustředit na svůj postoj, ve kterém je velmi tvrdý a nekompromisní. Jeho sedm vítězství na KO/TKO ze sedmi soubojů mluví za vše. Primera se rád nechá vyhecovat do přestřelek a to by mohla být voda na mlýn Úškrta, byť i Primera umí být nebezpečný. Slovenský zápasník má také velmi nebezpečné kopy, ale Primera je dokáže často zachytávat, rychle zkrátit vzdálenost a přiskočit s rychlou kombinací, to je věc, na kterou si musí dát Úškrt pozor.    

Jonas Magard vs Felipe Lima – Vítěz Lima 3,61

Felipe Lima je v souboji se šampionem Jonasem Magardem velmi podceňovaný, co se týče sázkových kurzů. Magard může být lehkým favoritem, ale kurz 3,61 na Limu je celkem ustřelené. Brazilský zápasník trénující ve vyhlášeném švédském Allstar Gymu, je velmi komplexní bojovník. V postoji se prezentuje velmi rychlými kombinacemi a není díky švédskému gymu mu není cizí ani wrestling. Do Stockholmu se Lima přestěhoval na koci roku 2018 na popud svého manažera, který mu řekl, že zde může lépe rozvíjet své dovednosti. Od té doby se bývalý šampion brazilské organizace Amazon Talent blýsknul třemi výhrami a přetahovali se něj velké evropské organizace a nakonec si vybral OKTAGON, kde nakonec naskočí rovnou do titulového duelu. 

Jonas Magard v OKTAGONu zaznamenal tři vítězství a je právoplatným šampionem bantamové váhy. Nechceme předvídat, že je Magard nějakým horším zápasníkem než Lima, ale tato sázka je čistě kvůli kurzu, který naopak neodpovídá dovednostem brazilského bojovníka. Lima bude více než vyrovnaným soupeřem a šampiona určitě potrápí a pokud uspěje, tak kurz 3,61 potěší. 

Ivan Buchinger vs Abubakar Tounkara – Buchinger zvítězí ve 2. nebo 3. kole 3,19

Ivan Buchinger se vrací po těžké porážce s Losenem Keitou a hlavně po dlouhém zranění. Buchinger mívá pozvolné začátky zápasů a po zranění tomu nemusí být jinak. Původně jsme chtěli zvolit jistější sázku, že Buchinger zvítězí na submisi, ale zde je kurz pouze 1,55. Právě vzhledem kvůli Buchingerovým pomalým startům nám přijde velmi hodnotná sázka na ukončení ve druhém nebo třetím kole.   

TIPY:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *