OKTAGON 45 Sanikidze vs Keita – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 45, kde se v očekávaném zápase utkají o právoplatný titul šampion pérové váhy Mate Sanikidze s prozatímním šampionem Losenem Keitou. Turnaj můžete od 19:00 sledovat zdarma na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Šampion Kincl reaguje na působivý výkon Bryczeka, který ukončil Piráta

Roman Paulus vs Callum Mullen – Paulus zvítězí na body 2,45

Roman Paulus je velmi šikovný zápasník a myslím, že proti Mullenovi předvede podobnou strategii, kterou měl Jakub Dohnal. Slovenský bojovník v minulých soubojích nestačil na velmi kvalitní zápasníky Kadimagomedova a Samsonidseho a potřebuje se vrátit zpět na vítěznou vlnu. Taktika pro tento zápas by mohla být, že Paulus vezme anglického zápasníka k pletivu a zde jej bude pomalu ždímat, jako to dělal od druhého kola s Dawidem Karetou. 

Paulus často dokáže urvat zápasy na svojí stranu díky zarputilosti a výbornému kardiu, to určitě bude rozhodovat i v tomto souboji. Stále teprve 23letý slovenský talent má vše před sebou. Něco podobného však platí i pro Mullena. Ten souboj s Dohnalem také nevypustil a byl nebezpečný až do závěrečného gongu. Pokud se vám nechce sázet přímo na vítěze, tak i kurz 1,50 na to, že zápas skončí na body není úplně špatný. Ani jeden ze zápasníků nebyl ve svoji kariéře ukončen.   

Ivan Buchinger vs Abubakar Tounkara – Buchinger zvítězí ve 2. nebo 3. kole 3,19

Ivan Buchinger se vrací po těžké porážce s Losenem Keitou a hlavně po dlouhém zranění. Buchinger mívá pozvolné začátky zápasů a po zranění tomu nemusí být jinak. Původně jsme chtěli zvolit jistější sázku, že Buchinger zvítězí na submisi, ale zde je kurz pouze 1,55. Právě vzhledem kvůli Buchingerovým pomalým startům nám přijde velmi hodnotná sázka na ukončení ve druhém nebo třetím kole.   

TIPY:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *