OKTAGON 44 – Langer vs Poppeck: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 44, kde se v hlavním zápase utkají o prozatímní titul polotěžké váhy Pavol Langer a Alexander Poppeck. Na galavečeru uvidíme také čtvrtfinále projektu Tipsport Gamechanger, kde se představí Bojan Veličkovič, Christian Jungwirth, Andreas Michailidis nebo Mohamed Grabinski. Celý turnaj můžete od 18:10 sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Manažer dává nahlédnout do zákulisí! Na čem teď „stojí“ bitva Hill vs Procházka?

Hafeni Nafuka vs Adrian Kepa – Hafuka zvítězí na submisi 2,25

Adrian Kepa si odbyde svoji premiéru v organizaci OKTAGON, kde ho na začátek nečeká rozhodně nic lehkého. Kepa se měl původně střetnout s Konrádem Dyrschkou, ale ten nakonec pro zranění odstoupil. Polského zápasníka tedy čeká souboj s talentovaným Hafenim Nafukou. Ten své kvality potvrdil na galavečeru OKTAGON v Liberci, kde porazil mladého a také talentovaného Petera Gabala a ukázal, že se s ním bude muset  počítat. 

Kepa v zápasech jasně preferuje postoj a zemi se raději vyhýbá, rozhodně ví proč. Hned pět z jeho sedmi porážek bylo na submisi. Pokud se podíváme na nějaký z těchto zápasů, tak pokud se Kepa dostane v souboji několikrát na zem, tak v zápase jakoby rezignuje. Nechá soupeře pracovat a ten si dojde pro submisi. To je přesně voda na mlýn Nafuky, který když dostane takovou příležitost, tak ji vždy využije. Byť není tak zkušený jako Polák, tak věříme, že tento souboj úspěšně zvládne.   

  

Jacinta Austin vs Sofia Bagishvili – Austin zvítězí na body 5,50

Dvě nové akvizice organizace OKTAGON. Ženské MMA zápasy bývají často nevyzpytatelné a mohou být velmi těsné. Souboj mezi Austin a Bagishvili vidí bookmakeři sázkových kanceláří jasně ve prospěch gruzínské zápasnice. Ovšem australská zápasnice vypadá velmi slibně a vzpomeňme si na to, jaká byla outsiderka Katharina Dalisda, když se poprvé ukázala v OKTAGONu v duelu s Mallory Martin. U Austin je kurz také přemrštěný a jako sólovka na tiket, to nemusí být špatná volba. 

Austin je výborná postojářka, která se věnuje i BJJ a začíná být více komplexní. Podařilo se ji zvítězit na několika grapplingových turnajích a myslím, že bude velkou posilou pro ženskou slámovou váhu OKTAGONu. Bagishvili známe z turnajů KSW, kde rozhodně nepředváděla špatné výkony. V zápasech často využívá judo a pomáhá si různými neortodoxními strhy. Pokud jí však soupeřka nedá šanci se k ní dostat, tak je občas ve svých zápasech bezradná. Jako například v souboji s Tonchevou, kde nenašla recept, jak soupeřku dostat na zem a v postoji byla o něco lepší Toncheva. Tento scénář se může opakovat právě na turnaji OKATGON v Oberhausenu. Pokud nechcete tolik riskovat, tak je zde i zajímavý kurz na čisté vítězství Austin 2,94, nebo že zápas skončí na body v kurzu 1,75. 

TIPY:

Úvodní foto: OKTAGON / Jacinta Austin IG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *