OKTAGON 43 – Kicl vs Vémola: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 43, kde se v očekávaném hlavním zápase utkají o titul střední váhy Patrik Kincl a Karlos Vémola. Na galavečeru uvidíme také čtvrtfinále projektu Tipsport Gamechanger, kde se představí David Kozma, Luis Glismann, Alex Lohoré a Melvin van Suijdam. Celý turnaj můžete od 18:10 sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Jak dopadl druhý pokus Lohorého a jak na dálku navážil Chadwick?

Daniel Toledo vs Marc Dousiss – zápas skončí KO/TKO 1,45

Za normálních okolností bychom favorizovali Toleda, ale před měsícem a půl utrpěl opravdu ošklivé bití na turnaji GLORY (na zápas se můžete podívat zde). Byť to byl zápas v kickboxu, tak Toledo v souboji Tarikem Khabezem inkasoval opravdu hodně ran. Zápas ukončil až hozený ručník z rohu Toleda, který dostal tvrdý kop na hlavu a vypadl z ringu. Je tedy otázkou, v jaké přijede formě. V OKTAGONu se zatím představil ve dvou zápasech, ve kterých ukázal dvě tváře. V souboji s Xavierem měl dobré první kolo, kdy šel po takedownech, ale ve druhém od této strategie upustil a jedna z přestřelek v postoji se mu stala osudnou. Se Stroupolisem se naopak nijak strhnout nenechal a po taktickém výkonu zvítězil na body.  

Marc Dousiss přichází do OKTAGONu po nezdaru v KSW, kde si připsal dvě porážky a jedno vítězství. Ve své kariéře zatím nepotkal moc zkušených borců jako je Toledo a když naposledy narazil na zkušeného Kijanczuka, tak padl na KO v prvním kole. Toledo má sice za sebou řadu porážek, ale nutnou podotknout, že s opravdu kvalitními jmény. Dousiss se může kvalitním wrestlingem, který ale fungoval na méně zkušené soupeře a viděli jsme, že Toledo také nemá úplně špatnou zem. V postoji favorizujeme Toleda, který bude mít delší rozpětí paží a může svého soupeře držet dál od sebe. Kdyby Toledo neměl ten zápas na GLORY, tak je jasným favoritem a stálo by za zkoušku jeho vítězství na KO/TKO v kurzu 2,70, takhle je zde hodně otázek.    

David Kozma vs Alex Lohoré – Kozma zvítězí na body 2,30

O Davidovi už jsme toho zde napsali tolik, že bychom se akorát opakovali. Alex Lohoré bude mít v souboji menší váhovou převahu, ale to není nic, co by David nezažil. Lohoré není rychlý jako byl například Brito, což bude hrát také velkou roli. Kozma bude chtít v zápase soupeře svazovat a samozřejmě ho dostat na zem, to je také jeho doménou. Viděli jsme, že Lohoré nemá úplně kvalitní obranu proti takedownům, ale na zemi dokáže být také šikovný. 

Kozma v OKTAGONu padl pouze s Britem, který je úplně jiný typ než Lohoré. Brito Davida zaskočil už v úvodu, kdy se s lehkostí pohyboval po oktagonu a zasazoval přesné údery. Lohoré naopak vyčkává na svůj moment, ale zase má větší sílu v úderu a pokud by David znovu zaspal začátek souboje, nemuselo by to pro něj skončit dobře. Nicméně Kozma chce zvítězit v Tipsport Gamechangeru a napravit si chuť po ztrátě titulu, takže věříme, že na Alexe bude velmi dobře připravený.

TIPY:

Tipsport OKTAGON

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *