OKTAGON 42 – Keita vs Tichota: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON 42

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 42, kde se v hlavním zápase utkají o prozatímní titul pérové váhy utkají Losene Keita a Jakub Tichota. Na galavečeru se dále představí Vlasto Čepo, Matouš Kohout, Karol Ryšavý, Jeremy Kimball, Jakub Dohnal a další. Celý turnaj můžete od 18:10 sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Šampion Keita vysvětluje, proč zatím volí OKTAGON, i když je v kontaktu s UFC

Roman Paulus – Niko Samsonidse – Vítěz Samsonidse 1,70

Roman Paulus je velmi šikovný zápasník, ale myslím, že úroveň jeho dalšího soupeře je o kousek lepší. Slovenský bojovník v minulém souboji nestačil na wrestlera Kadimagomedova, se kterým prohrál na body. Samsonidse si v posledním zápase sice připsal porážku, která ale byla způsobena zraněním nohy, kdy na začátku druhého kola Samsonidse vyslal kop na soupeřovu nohu a přišla ošklivá zlomenina, po které gruzínského bojovníka čekala dlouhá pauza. Skoro přesně po dvou letech se vrací do profesionálního MMA. Samsonidse má výborný dobrý postoj, ale vlastní také černý pás BJJ, takže se jedná o velmi komplexního zápasníka. 

Paulus se zlepšuje zápas od zápasu, ale je otázkou na jaké úrovni je nyní. Zápasy často dokáže urvat díky svoji zarputilosti a výbornému kardiu. Stále teprve 22letý slovenský talent má vše před sebou. V tomhle souboji bude hodně záležet na tom, v jaké formě se po zranění vrátí Samsonidse. Pokud se vám nechce sázet přímo na vítěze, tak i kurz 1,85 na to, že zápas skončí na body není úplně špatný. Ani jeden ze zápasníků nebyl ve svoji kariéře ukončen, pokud pomineme Samsonidseho zranění.   

Jeremy Kimball vs Ruben Wolf – +1,5 kola 1,65

Kimball nebyl v posledních letech moc aktivní a jeho jediné vítězství bylo v duelu s hobby zápasníkem Narmem. U Kimballa hodně záleží na aktuálním nastavením, protože dokáže předvést opravdu dobrý výkon, ale také dokáže zápas rychle zabalit. Ruben Wolf nebyl aktivní od roku 2020 a je tedy otázkou, v jaké bude formě. Nicméně ve své kariéře už potkal ledacos a dokázal i šokovat. Zápas je vypsán v catchweight do 104 kilogramů, což by mohlo více vyhovovat německému zápasníkovi. Kimballa není úplně velký favorit, a je tak otázkou, zda nezkusit vsadit na Wolfa, který rozhodně není bez šancí a kurz 3,48 není k zahození, když jde o těžké váhy, byť v catchweight.  

TIPY:

 

Tipsport, OKTAGON


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *