OKTAGON 42 bohužel přichází hned o 2 zápasy, ale nabídne jeden nový!

OKTAGON

Už dnes nás čeká turnaj OKTAGON 42, skrze který se organizace po delší době vrací zpět do Bratislavy, kde nabídne zajímavý turnaj s titulovým zápasem. Původně měl celé akci vévodit souboj Peňáz v Čepo, ale ten se musel kvůli zranění zrušit. Stejně tak to bylo s titulovou bitvou Sanikidze vs Keita, která se nakonec změnila na souboj o titul prozatímního šampiona Keita vs Tichota. Na včerejší vážení kvůli zdravotním problémům nedorazil Dominic Schober a dnes organizace hlásí další ztráty, ale zároveň také jeden nový souboj.

 

Ještě před včerejším oficiálním vážením k turnaji OKTAGON 42, opadl ze startovky Dominic Schober. Dle našich zdrojů byl totiž Schober nucen odstoupit ze zápasu a dokonce musel být hospitalizován. O souboj Lewis vs Schober, který měl sloužit jako Free Prelim na začátku turnaje, tak bohužel přicházíme. 

Problémy na vážení měl Michal Kotalík, který se měl vejít do limitu 84,4 kg, ale navážil 89 kilogramů. Na druhý pokus pak „zvládl“ pouze 88,75 kg s tím, že v sobotu v 17:00 musí mít maximálně 93 kilogramů. Dnes už je jasně, že Kotalík stanovený limit nezvládne a do souboje s Ole Magnorem nenastoupí.  

Do svého souboje s Markem Bartlem nenastoupí ani Selim Topuz, ten po vážení zjistil, že se mu rozjela stafylokoková infekce, kterou si přivezl z kempu v Thajsku a nedovolí mu nastoupit do zápasu. Abychom nepřišli o dva zápasy, tak organizace OKTAGON dala dohromady souboj Bartl vs Magnor. Tento zápas bude na 3×3 minuty podle pravidel OKTAGON UNDERGROUND do 85 kilogramů. 

29.4. Bratislava – OKTAGON 42:  Startovka

Keita vs Tichota – zápas o prozatímní titul pérové váhy 

Čepo vs Taburceanu

Paulus vs Samsonidse

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Bartl – UNDERGROUND

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

 Rock vs Lima

Dalisda vs De Padua

Úvodní foto: OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *