OKTAGON 40 – TIPSPORT GAMECHANGER: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON Tipsport Gamechanger

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 40: TIPSPORT GAMECHANGER. První kolo turnaje započne v Ostravě a fanoušci se mohou těšit na jména jako David Kozma, Luis Glismann, Amiran Gogoladze, Samuel Krištofič, Alex Lohoré, Máté Kertész a další. Celý turnaj můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Kontroverze pokračuje! I Fortuna zaznamenala podezřelé sázky na zápas Borárose

Christian Jungwirth vs Tato Primera – Jungwirth zvítězí na body 1,95

Souboj dvou zkušených zápasníků, kteří raději preferují zápas v postoji. Jungwirth měl poslední zápas před měsícem a bylo na něm vidět, že k němu přistoupil velmi opatrně, aby ho nepotkalo nějaké zranění. Německý zápasník si i tak došel pro vítězství na body. V projektu Tipsport Gamechanger jde o velké peníze a to bude nový faktor pro většinu zápasníků. K prvnímu kolu by mohli přistoupit velmi opatrně a dá se očekávat, že uvidíme hned několik zápasů, které se budou rozhodovat na body. Souboj Jungwirtha s Primerou by mohl být nepochybně jedním z nich.

Německý zápasník došel k bodovým rozhodčím hned v jedenácti případech z celkových devatenácti zápasů, což je 57,9 %. Primera hlavně v začátcích své kariéry chodil do přestřelek a většinou jeho zápasy končily před limitem. Ovšem v poslední době sází hodně na taktiku a z posledních pěti soubojů hned čtyři skončily na body. Očekáváme podobný průběh zápasu, jako Jungwirth svedl naposledy s Oliveirou. 

David Kozma vs Lukasz Siwiec – Kozma zvítězí na body 1,90

Byť je Siwiec o dost jinačí soupeř, než se kterými se v poslední době David Kozma utkal, tak by mu měl jeho styl sedět. Siwiecův postoj není moc technický a dost často využívá judistických porazů jako Kozma, který je v téhle hře jako doma. Polák je nejvíce nebezpečný ze zad, pokud  tohle David pohlídá, tak by si měl dojít pro vítězství.

Další otázkou je, jak na tom bude po souboji s Britem, od kterého uplynuly tři měsíce. Zde chtěl nechat Brazilce „vybláznit“ v prvních dvou kolech a poté převzít otěže, ale to mu Brito nedovolil. Nyní Kozma bude určitě opatrnější, ale zároveň nebude chtít nic podcenit. Pro Siwiece to bude zdaleka nejzkušenější soupeř, se kterým se v kariéře potká a Kozma by ho měl převyšovat téměř ve všech aspektech boje. Český zápasník je pro sázkaře zatím největším favoritem a v souboji se Siwiecem na něj bylo k 2.3. vsazeno přes 700,000.    

TIPY:

Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *